Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998: Antik Zoanlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi bir takım kişiler tarafından topa tutulacağım ama sanırım bu sayıda eşleşmeler ufaktan belli oldu gibi.
bu eşleşmeler bana gösterdi ki sanji maalesef beni de üzecek bir şekilde tayfadaki yerini kaybetmiş gibi görünüyor.
franky gibi usopp ve nami gibi aslında görece güçlü uçan altılı tarzındaki düşmanlarla eşleşti. ancak top level düşmanlarla luffy zoro ve jinbe karşılacak sanırım
umarım yanılırım ve sanji zoro luffy eşleşmeleri bozulmaz queen king ve kaido sırasıyla vsler görürürüz.

Marco Chopper'a alevlerini tattırırken Zoro ve Brook Marco'ya saldırıyor ama Marco hiç oralı olmadan havaya uçuyor hahahhaha Güzel detay.
Marco resmen bizimkilere demiş ki
Şu klibe Marco'yu, WB tayfasını ve bizimkileri falan montajlardım da üşeniyorum.Fikri vereyim de belki birisi yapar.
Üstüne kaç sayıdır çıkmaya çalışıp da çerden çöpten tokat yediğiniz yere hepinizi çıkarayım dedi adam helal olsun.

Son düzenleme:
Zoro Kaido'ya gidiyor birileri hala rütbe muhabbeti çeviriyor. Uykusunu alamayıp günü sarhoş bitiren tayfa...
Bana demedin umarım? Bir derdin varsa mesaj at konuşalım.
Ayrıca Sence Kaido'ya giderken yol üstünde çok canı sıkılırsa Big Mom'a da tek atar mı Haşmetli Zoro CC hazretleri? Seride en sevdiğim tayfa üyesi Zoro ama allaha şükür ediyorum herhangi bir şeyin fanı ya da hardfanı olmadığım için. Nasıl yorumlar atıyorsunuz öyle?

Son düzenleme:
Aynı düz kılıç sallamasını Carrot da atlatmıştı. Demek ki, Zoro'nün rütbesi bayağı aşağıda. Ya da Marco'dan beklentiniz mi çok düşüktü, anlayamadım. :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık