Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yorumlardan anladığım kadarıyla hala yılan dansı yapıp 180 derece seven arkadaşlar mevcut. Gerçi bazıları bu konuda doktorasını verdi doçentliğe soyundu da neyse..

Oda Zoro'ya iş yaptırmıyor, diyar diyar gezdiriyor diyenler bu bölüm zortladı. Zaten bu bölümden önce yine zortlamışlardı da bu bölüm iyice tepetaklak oldular. Zoro bu serinin çekirdeğidir, lokomotifidir, hedefi çok yükseklerdedir, çerle çöpleri tozunda boğar, Zoro henüz ciddi değil dedik Zoro yine yüzümüzü kara çıkarmadı. Ciddileştiği ilk anda bir novayı daha gökyüzünden kaydırdı. Bu adamın tersi pis dedikleri biri varsa o da bu seride Zoro'dur. Adam herhangi bir ciddiyet belirtisi, kırıntısı, anı gösterdiği anda karşısındaki herkes nalları dikiyor. Ayık olun, akıllı olun ;)

Adamın en büyük şansı killzone'nun bunun adresini öğrenemeden forumdan gitmiş olması.
Aslında Sanji'yi çok sever ama objektifliği daha ağır basıyor.

Queen Sanji için uzak hedef ise bunu direk der,Sanji'yi ne kadar severse sevsin.

Ama bence tek hatası bu kadar objektif olmaya çalışması,sonuçta One piece,ne olacağını çok bilemeyiz.

Çünkü,karakterlerin sınırlarını bilmiyoruz.

@William cutting Aga güç odaklı olmasına gerek yok ki. Judge'ın oğlu meselesi bir sürü şeye bağlanabilir. Sonuçta Sanji'nin babası çok halt yemiş birisi. Ben hala Sanji vs Who's Who'yu en ideal dövüş olarak görüyorum.

Sanji haftalık olarak takip edilecek adam değilmiş bunu anladım. Totalde faydalı ama bir bölüm çıkıyor sadece abazanlık.

Kid olmasa ben de derdim be Bushido. Law ve X Drake'i unutmamak lazım bu arada sağlam karakterler.
Kid de, Zoro dan üstün gösterilen bir şey yok Silver’cığım... hatta Zoro şu an daha etkili gibi ama İşte Kid’in de verdiği havadan dolayı Luffy-Zoro-Kid diyorum. Law ve Drake sağlam ama Bu üçlüyü geçemezler...

Queen Sanji için uzak hedef ise bunu direk der,Sanji'yi ne kadar severse sevsin.

Ama bence tek hatası bu kadar objektif olmaya çalışması,sonuçta One piece,ne olacağını çok bilemeyiz.

Şu seriyi fazla mantığa göre yorumluyoruz, bana göre bir hata. Daha çok karakterlerin hikayesine göre yorumlamamız gerek. Tayfada Vinsmoke olması Queen'in ilgisini çekti, bir şekilde Black Maria üzerinden bağlanacak işte.

Objektif olsa Queen rahat yener demez. Bana göre de Sanji tek başına Queen'i yenemez ama Queen de Sanji'yi peçete gibi kenara atamaz yani. Bunun yaptığı biraz çocuğumu kayırmadığım iyice belli olsun derken öğrencisi olan çocuğuna iyice yüklenen öğretmenlerin yaptığı gibi oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık