Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabi ki karşiiiiim ne demek.

Öncelikle g4 Luffy ancak ve ancak süresiz ya da çok uzun süreli kullanım imkanı olursa komutan gücünde olabilir. Aksi halde hem Dof hem Cracker karşısında gördük ki süreli bir g4 kullanımının sonu yenilgi ve hüsran oluyor. Bunlara Jack gibi dayak ve dayanıklılık arsızı bir Yk3, Jozu gibi bir hayvanatı da dahil edersek süreli bir g4 kullanımının bu adamları yenmek için yeterli olmayacağı bariz bir şekilde ortadadır. Dolayısıyla g4=komutan denklemin yani diğer bir deyişle denkleminin başlangıç noktası hatalı zaten.

Kata mevzusunu çok konuştuk. Luffy Kata'yı yendiğinde(!) Kata seviyesi değildi ki g4+k. haki sağ kol seviyesi olsun. Ikincisi her sağ kol aynı seviyede olmadığı için böyle bir denklem kurmak bu yönden de hatalı. Denklemin ilk 2 noktası hatalı olunca diğerlerini açıklamaya gerek var mı?

Göz olayıyla toparladın kekkocum.
Bu kadar mı yazdın ? Ben de daha gideceksin sanmıştım.Burdaki yazdığım denklem kendimce p.uplarla hangi lige ait olduğu Luffy'nin.Hem Cracker hem Dof karşısında gördük ki demişsin evet gördük g4ün seviyesini gördük.O yüzden kısa süreliydi zaten bu güç.Hani g4le sanki adamlara üstün gelmemiş anca denk gitmelerini sağlamış gibi konuştun.g4teyken Cracker'ın tüm bisküvi askerlerini 2 paralık edip Cracker'ın üstünlük kuramadığı bir durumdaydı Luffy.Dof karşısında da iyi performans gösterdi gayet.G4 süresi sınırsız olsa zaten sağ kol aşağısındaki tüm komutanlardan güçlü olma olasılığı epey epey fazla bir şeydi.Bir yanda Linlin'in g4 için koka basarken diğer tarafta Queen'in tüm saldırılarına hakisiz,meyvesiz kafa atması fikir vermeli en azından.O g4 Jozu'nun kurtulamadığı parasite tekniğinden de kurtulmuştu.Dof'u saraydan şehir merkezine kadar tabiri caizse kmlerce kadar da uçurmuştu ve Dof kadar hızlı ve çevik bir adam ayak uyduramamıştı uyanış açana kadar hiçbir şekilde.G4ün çoğu özelliği zaten komutanlara fazla gelen özelliklerdi yani anlayacağın.

İkincisi ise konuşmaktan en fazla baydığım çok yanlış düşündüğünü düşündüğüm bir konu.Kata gücünü bildiği kardeşi üzerinden g4 kıyasını yapıp aynı g4ü ezdi zaten p.up öncesi.Aynı adam haki kasmış,en hızlı formum dediği snakeman açan Luffy'ye karşı denk dövüştü ne mogura kullanarak ne de uyanış kullanarak.Her sağ kol seviyesi değil buna hem fikirim zaten.İzo'ya tepki veremeyip,Sanji geçemeyen,kendi tayfasındaki ağırlığı Kata'nın yarısı etmeyen adamların olduğu ortalamayı değil o zamana kadar yenilgisiz bir yc1i baz alıyorum o yüzden zaten.

Bölüm Spoiler konusunda yazmıştım ama yine yazmak istedim... Tamam Zoro'nun, Apoo'yu teklemesi ve Queen'e posta koyması ve H.haki muhabbeti çok güzeldi ama bir sahne var ki... Bölümün en güzel sahnesi bence o sahne... "Burada Ölmeyeceksin değil mi?" ulan Zoro çok mükemmel bir karaktersin lan. Aşırı Ciddisin ama içinde çok büyük sevgi, merhamet ve sadakat var... Her zaman diyorum... Zoro'nun ciddi olması çok iyi bir şey. Tayfa da çoğu kişi cıvık zaten, birisinin ciddi olması güzel oluyor. İşte aynı şekilde o birisi şöyle bir gülümseyip, böyle konuşunca da okurların içi çok fena ısınıyor o sahneye... Gerçekten tam kıvamında dört dörtlük bir karakter... Zoro'yu gücü için değil, en çok bu yüzden seviyorum işte... muhteşem bir karakteri var... :D

Bölüm Spoiler konusunda yazmıştım ama yine yazmak istedim... Tamam Zoro'nun, Apoo'yu teklemesi ve Queen'e posta koyması ve H.haki muhabbeti çok güzeldi ama bir sahne var ki... Bölümün en güzel sahnesi bence o sahne... "Burada Ölmeyeceksin değil mi?" ulan Zoro çok mükemmel bir karaktersin lan. Aşırı Ciddisin ama içinde çok büyük sevgi, merhamet ve sadakat var... Her zaman diyorum... Zoro'nun ciddi olması çok iyi bir şey. Tayfa da çoğu kişi cıvık zaten, birisinin ciddi olması güzel oluyor. İşte aynı şekilde o birisi şöyle bir gülümseyip, böyle konuşunca da okurların içi çok fena ısınıyor o sahneye... Gerçekten tam kıvamında dört dörtlük bir karakter... Zoro'yu gücü için değil, en çok bu yüzden seviyorum işte... muhteşem bir karakteri var... :D
Uzun zamandır en beğendiğim sahne diyebilirim ya harika olmuş

Zoro sağ kolların kralıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık