Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sengoku, " Cora-san için bir şey yapmak istiyorsan, yaşa. " gibi bir şey söylüyor. Bu adam Cora-san için nefes aldığına göre onu mutlu etmek için yaşar.
O yenmenin ve hala yaşıyor olmanın mutluluğu olur anca. :rolleyes:
Zaten law ve tayfası yaşıyor bu hayatı.Wanoda kıyamet kopuyor kalp korsanları denizaltında adaya çıkamıyor.Tama bile bacak kadar kız savaşa geldi.Law desen piyasada yok soran olursa kitabe alıyordum dua edin yoksa room manyağı yapardım falan der :hhh:

Zaten law ve tayfası yaşıyor bu hayatı.Wanoda kıyamet kopuyor kalp korsanları denizaltında adaya çıkamıyor.Tama bile bacak kadar kız savaşa geldi.Law desen piyasada yok soran olursa kitabe alıyordum dua edin yoksa room manyağı yapardım falan der :hhh:
Kalp korsanlarının ne işi var zaten savaşta. Onlardan dövüş adına bir şey beklemiyorum. Ve onları daha çok arc sonu yaralıları tedavi edecek asistanlar olarak görüyorum. Belki Bepo-Shachi-Penguin ve Jean Beart'ı savaşta görebiliriz. Sulongunu görmediğimiz bir Bepo kaldı, haydi Oda bekletme. .((

Law, öncesinde düşman topluluğunu kesti. Son bölümde yoluna çıkan düşmanı kesti. Hiç düşmanla uğraşmadı diyemezsin. :rolleyes:
Hawkins'i bile güle oynaya kesti. :rolleyes:

Kid ve Law'ın en büyük farkı bu; Kid tüm tayfasıyla birlikte Kaido'nun adasını basıyor. Law ise arkada bırakıp, sürekli bizimkilere iş atıyor. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık