Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Beyazsakalın meyvesi hikaye değil de Kaido'nun ki cidden iyi. Her türlü elementsel özellik var. Ayrıca efektiflik açısından WB'ninkine nazaran daha efektif. Ama WB'nın saldırı gücü daha yüksek.
Daha yüksek ama bu kadar kudretli ve kontrollü bir meyve değil. WB’nin yaptığı depremlerin çoğu kendi kafasına göre olan rastgelen artçılardı.

Karışık olması bir şey ifade etmiyor. Karışık hamama gidince kadın dikizlemek olmuyor senin bakış açına göre öyleyse. Harika.
Ne alaka be reis? Kız dikizlenmekten rahatsız olsa "Naapsam olayı ticarete mi döksem" demez herhalde. Naaptın, Sanji'yi Black Maria ile görünce kıskançlığın mı tuttu da bu kadar gerildin? Raad ol. :D

İnşallah zoronun yaptıklarını who's who da görmüştür de gelir kapışır. Şöyle kısa bir dövüş olsa da Zoro bir de tobiroppo indirse. En azından şu ultiye bir kafa atsa. Zaten kadın kesmeyi sevmiyor.

Üye silindi 1004

Ne alaka be reis? Kız dikizlenmekten rahatsız olsa "Naapsam olayı ticarete mi döksem" demez herhalde. Naaptın, Sanji'yi Black Maria ile görünce kıskançlığın mı tuttu da bu kadar gerildin? Raad ol. :D
Oradaki tek kadın Nami mi? Ayrıca Nami ticarete dökse bile yine Sanji’nin tacizci olduğu gerçeği değişmiyor. Üstüne bir haneye izinsiz giriyor karışık hamam olması herifin tümüyle adilik yaptığı gerçeğini değiştirmiyor. Güzel sana göre işi ticarete dökenleri dilediğimiz gibi dikizleyebiliriz.:good:

Oradaki tek kadın Nami mi? Ayrıca Nami ticarete dökse bile yine Sanji’nin tacizci olduğu gerçeği değişmiyor. Üstüne bir haneye izinsiz giriyor karışık hamam olması herifin tümüyle adilik yaptığı gerçeğini değiştirmiyor. Güzel sana göre işi ticarete dökenleri dilediğimiz gibi dikizleyebiliriz.:good:
Bu bölüm harbi dokunmuş sana yaov. Çok alıngansın.
Ayrıca evet, işi ticarete dökeni istediğin gibi dikizleyebilirsin. Rahatsız olsa zaten üstüne bir de para talep etmez. Koca bir sektör var hatta bununla alakalı falan.
Ayrıca bayağı konudışı oluyor uzatmak istemiyorum ama vakti zamanında baya da konuşmuştum bununla alakalı. Karışık hamama görünmezlik kıyafetiyle girmesine ben de çok laf ettim. Şurada iki gırgır yapıyodum sana. Goygoy havanda değilsin herhalde. Neyse reis, canın sağolsun. :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık