Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de aklımdakini paylaşayım. Ama pek olacağını sanmıyorum.

Bu arcta God Valley gösterilip Big Mom'ın adaya gelişiyle birlikte God Valley olayına benzer bir durumun yaşanacağını düşünmeye başladım. Drake de direkt Coby ile işbirliği içinde.

O yüzden Tama'yı getiren ve adaya gelen Coby olabilir diye düşünüyorum. Tama zaten Denizcileri tanımadığından dolayı Tama'ya göre Denizciler korsandan ve düşmandan farksız.

(Bunlardan bağımsız olarak Coby ve Tama'nın kişilikleri biraz benzer :) )
Bence eğer aynı şey yaşanacaksa God valley olayı Hachinosuda yaşanacak BB vs Luffy & Coby Luffynin iradesi Rogerdan Cobyninki de Garptan geliyor. Bir ikinci God valley olayı yaşatırsa Oda senaryoyu bence böyle yapar

Zoro show yapmış ya. Resmen arcta uçanı kaçanı kesiyor adam. Sanji'ye bak birde :(. Bu nasıl kaptandan sonraki ikinci adam. O değil Zoro Luffy'den de ön planda 2 nova aldı. Wano'da ki ilk tanıtımda Shusui çalanı kesti. Kayboldu Shogunu kescekti engellendi. Kaidoyu kescemler H.haki göndermeleri falanlar. Baya Zoro'nun arcı resmen.

Zoro show yapmış ya. Resmen arcta uçanı kaçanı kesiyor adam. Sanji'ye bak birde :(. Bu nasıl kaptandan sonraki ikinci adam. O değil Zoro Luffy'den de ön planda 2 nova aldı. Wano'da ki ilk tanıtımda Shusui çalanı kesti. Kayboldu Shogunu kescekti engellendi. Kaidoyu kescemler H.haki göndermeleri falanlar. Baya Zoro'nun arcı resmen.
Zoro hissettirdi ama sanji'de handicap var. Zoro 1 vs 1. Ama sanji 1 vs (1+oda). Daha ne yapsin. Sanji'ye yakinma oda'ya yakin. (S)oda sasirtmadi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık