Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gözden kaçırdığım bir şey var, o da hafta mevzusu. Kinemon Onigashimaya baskın planını açıkladığında iki hafta sonrası için gün vermişti. Yani adaya şuan herkes gelebilir. İki haftalık süre gayet makul.

Zoro'ya verdiğin ödül bence çok tutarlı benim düşündüğüme de yakın Kid ve Law ne olur sence.
Aralık olarak vereyim hepsini.

Zoro/1.1m-1.4m diyerek editliyim.

Kid ve Law'ın nasıl bir rol oynayacağı çok belirsiz. O yüzden bir tahmin yaomakta zorlanıyorum.

Kid'in Luffy'nin Shiki'si olması sıkıntılı bir durum. Çünkü şu an için bir icraatı yok. Kaido'ya saldıran kişilerin arasında olsa bile maksimum 1 milyar olması lazım. Ama Shiki kontenjanı bu ödülü 1.5m civarına getirebilir.

Law çok belirsiz.

Şu an seni bayağı takdir ettim... Mantıklı bir aralık vermişsin, senden 5 milyar demeni falan bekliyorduk
Karıştırdın galiba yabancığ! :artiz:

Zoro'nun ödül 1,5b olur(basında duyulursa), Luffy'nin ödülü sadece Kek adasından canlı çıktı diye 1,5b oldu.

Kimse Kaido ile kafa kafaya çarpışamaz bu yüzden tam bir vs görmeyeceğiz. Kiku'nun kolu boşa düşmedi, savaşın ortasında yukarıdan düşen bir kol ve bunu karakterlerin farketmesi... böyle saçma bir detay bence şu yüzden verildi..

Zoro bir çırpıda Kaido'nun kolunu kopartacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık