Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon mu acaba ??? Önce Luffy'e iki yonko karşısında yardım eder sonra da Sabo'yu kurtarmak için yardım ister...o_O Olabilir mi ?
Ben de aklımdakini paylaşayım. Ama pek olacağını sanmıyorum.

Bu arcta God Valley gösterilip Big Mom'ın adaya gelişiyle birlikte God Valley olayına benzer bir durumun yaşanacağını düşünmeye başladım. Drake de direkt Coby ile işbirliği içinde.

O yüzden Tama'yı getiren ve adaya gelen Coby olabilir diye düşünüyorum. Tama zaten Denizcileri tanımadığından dolayı Tama'ya göre Denizciler korsandan ve düşmandan farksız.

(Bunlardan bağımsız olarak Coby ve Tama'nın kişilikleri biraz benzer :) )

1.320 garanti veriyorum
Bende zoronun ödülünün fazla olmasını isterim ama luffy koskoca bm nin adasını basıp 1. Ve 3. Kumandanını yenmiş poneglif çalmış, çay partisini basmış ve bunların hepsini o planlamış gibi gösterdiler ona ramen 1.5 milyar oldu. Zoro king i yense kaidoya da hasar verse (bence kaidoya kesin hasar verir ama kingle marco vs atabilir) anca artar, artsa bile koskoca katakurinin ödülü 1 milyar. Zoronun hemen 1 milyar olmaz bence ama 700 800 milyon olur. Bide tayfanın kaptanı değil, kaido devrilse luffy nin ödül artar. Zoronunda artar ama dediğim gibi 700 800 milyon olur

Bende zoronun ödülünün fazla olmasını isterim ama luffy koskoca bm nin adasını basıp 1. Ve 3. Kumandanını yenmiş poneglif çalmış, çay partisini basmış ve bunların hepsini o planlamış gibi gösterdiler ona ramen 1.5 milyar oldu. Zoro king i yense kaidoya da hasar verse (bence kaidoya kesin hasar verir ama kingle marco vs atabilir) anca artar, artsa bile koskoca katakurinin ödülü 1 milyar. Zoronun hemen 1 milyar olmaz bence ama 700 800 milyon olur. Bide tayfanın kaptanı değil, kaido devrilse luffy nin ödül artar. Zoronunda artar ama dediğim gibi 700 800 milyon olur
Reis Komutanları indirdiğini yazmışlar mıydı ?

Luffy nin ödülü bir defa daha (tüm kek adasında olmuştu ilki) artsa o iki defa artarken Zoro bir defa artmış olacak Luffy nin çok gerisinde olmadığını hesaba katarsak ve bu arcın onun arcı olacağını düşünürsek 1 milyardan aşağı olmaz ama Luffy 2 milyar civarına gelecekse ve önceki ödülünün başına 1 milyar geldiğine göre Zoroda da aynısını görebiliriz vence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık