Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani, zaten sert durmak için sert olmak lazım bir yerde. Acı eşiğin düşükse nasıl acıya karşı durabilirsin ki? Güzel bir açıklama olmuş. Bu olayı da tatlıya bağlamak lazım. Zaten kaç yüz bölüm önceki muhabbet. Oda daha 50 bölüm önce yazdığı şeyi uygulamıyor. Bir kelime üzerine bu kadar kafa patlatmaya da gerek yok aslında. Sıkıntıdan takılıyoruz işte. :flaugh:
@Alpamis Zoro'nun dayanıklı olduğunu kabul et, bu iş huzur içinde çözülsün. :flaugh:
Zoro dayanıklı zaten de en dayanıklı değil.:D Nami'nin söylemi ise Chopper'ın söylemine karşılık tamamen Zoro'nun kişiliği ile alakalı dayanıklılığından çok. Çünkü Nami'nin Chopper'ın söylemine karşılık en dayanıklı o demesi de bağlama oturmuyor bence. Bırakın herkes nasıl anlamak istiyor ise öyle anlasın da anlamı sadece bir şeye çekip diğer anlam verenlere , hee bak burada da mı böyle söyledi diyip dalga geçmek kendini küçük düşürmektir. Erinmeyip araştırmaya kalksam tough ifadesinin kullanıldığı en az 100-200 yer bulurum belki de daha fazla. Hepsinde mi aynı anlam kullanıldı yani.:(

Son düzenleme:
Zoro dayanıklı zaten de en dayanıklı değil.:D Nami'nin söylemi ise Chopper'ın söylemine karşılık tamamen Zoro'nun kişiliği ile alakalı dayanıklılığından çok. Diğer taraftan Nami'nin Chopper öyle söylemine karşılık en dayanıklı o demesi de bağlama oturmuyor. Bırakın herkes nasıl anlamak istiyor ise öyle anlasın da anlamı sadece bir şeye çekip diğer anlam verenlere , hee bak burada da mı böyle söyledi diyip dalga geçmek kendini küçük düşürmektir. Erinmeyip araştırmaya kalksam tough ifadesinin kullanıldığı en az 100-200 yer bulurum belki de daha fazla. Hepsinde mi aynı anlam kullanıldı yani.:(
Tamam reis, senin çevirin doğru. Gel Viz Türkiye'de yarın başla.:flaugh:
Ben zaten hiçbir zaman aynı anlamda kullanıldığını söylemedim ama sen çok yanlış yerden yükseldin. Ben de bezdiğim için uzatmadım mevzuyu. Son mesajı da konuyu kapatmak için attım zaten, fark etmişsindir.
Ne olduğu önemli değil, bundan sonra ne olacağı önemli. OP böyle bir seri oldu maalesef. Çok derin kazmaya gerek yok.

profil fotoğrafına bakmaktan yorumunu okuyamadım zoro fanı olmak böyle birşey olsa gerek :)
Özenerek çizmiş Oda reyiz... :D
Zoro dayanıklı zaten de en dayanıklı değil.:D Nami'nin söylemi ise Chopper'ın söylemine karşılık tamamen Zoro'nun kişiliği ile alakalı dayanıklılığından çok. Diğer taraftan Nami'nin Chopper öyle söylemine karşılık en dayanıklı o demesi de bağlama oturmuyor. Bırakın herkes nasıl anlamak istiyor ise öyle anlasın da anlamı sadece bir şeye çekip diğer anlam verenlere , hee bak burada da mı böyle söyledi diyip dalga geçmek kendini küçük düşürmektir. Erinmeyip araştırmaya kalksam tough ifadesinin kullanıldığı en az 100-200 yer bulurum belki de daha fazla. Hepsinde mi aynı anlam kullanıldı yani.:(
Alpa eğer bunu bana diyorsan... burada çoğu zaman böyle şaka ile karışık olaylar üzerine tartışılır... neden bu kadar alındın ki? :D

Ayrıca her yerde aynı anlamda kullanılmayabilir ama o zaman da duruma bakarsın... Zoro’nun olayınd da durum belli... neyse bir önemi yok... çoookta önemli bir konu değil... sadece o zaman da şimd ki gibi“Sert duruşlu” falan muhabbeti saçma gelmişti olay bu.. :d

Özenerek çizmiş Oda reyiz... :D

Alpa eğer bunu bana diyorsan... burada çoğu zaman böyle şaka ile karışık olaylar üzerine tartışılır... neden bu kadar alındın ki? :D

Ayrıca her yerde aynı anlamda kullanılmayabilir ama o zaman da duruma bakarsın... Zoro’nun olayınd da durum belli... neyse bir önemi yok... çoookta önemli bir konu değil... sadece o zaman da şimd ki gibi“Sert duruşlu” falan muhabbeti saçma gelmişti olay bu.. :d
Önemli değil neyse boş ver.:)

Tamam reis, senin çevirin doğru. Gel Viz Türkiye'de yarın başla.:flaugh:
Ben zaten hiçbir zaman aynı anlamda kullanıldığını söylemedim ama sen çok yanlış yerden yükseldin. Ben de bezdiğim için uzatmadım mevzuyu. Son mesajı da konuyu kapatmak için attım zaten, fark etmişsindir.
Ne olduğu önemli değil, bundan sonra ne olacağı önemli. OP böyle bir seri oldu maalesef. Çok derin kazmaya gerek yok.
Tamam boş verin. Ama şunu da bir çevirin benim için.:D

Çünkü mantıklısı bu. Zaten bugünkü çeviride de "sert," anlamında söylenmiş olabileceğini kabul etmiştim daha önce; http://www.korsanfan.com/konu/997-alevler.8917/post-1665627

Bana soracak olursan %100 sertlik ya da %100 dayanıklılık demezdim. Çünkü kınlar patır patır kılıç soktular ama yara bırakamadılar. Aslında ikisinden de var.
Sert demiş güçlü demiş hiç bir önemi yok bence. Tüm şuç Oda'nın biz ne desek boş. Adamlar kılıcın neredeyse tamamını sokuyor adam hala sağlam, kesemediniz ki beni diyor. Eski yaramı açamadınız olayı da saçmalık bence. Tek başına biri kılıcını köklüyor ama hepsi aynı anda eski yarayı tekrar açamıyor : )) Normalde eski yarasından çok daha fazlasını almış olması lazım Kaido'nun. Ama Oda öyle diyorsa öyle kabul edecez mecbur yapacak bir şey yok. 9 kın varını yoğunu ortaya koydu ciddi bir yara veremedi olarak kabul edeceğiz. Hem söylenenler de gördüklerimiz de tutarlı değil ama totalde sunulan ne ise onu kabul edeceğiz artık :bilmem:

Sert demiş güçlü demiş hiç bir önemi yok bence. Tüm şuç Oda'nın biz ne desek boş. Adamlar kılıcın neredeyse tamamını sokuyor adam hala sağlam, kesemediniz ki beni diyor. Eski yaramı açamadınız olayı da saçmalık bence. Tek başına biri kılıcını köklüyor ama hepsi aynı anda eski yarayı tekrar açamıyor : )) Normalde eski yarasından çok daha fazlasını almış olması lazım Kaido'nun. Ama Oda öyle diyorsa öyle kabul edecez mecbur yapacak bir şey yok. 9 kın varını yoğunu ortaya koydu ciddi bir yara veremedi olarak kabul edeceğiz. Hem söylenenler de gördüklerimiz de tutarlı değil ama totalde sunulan ne ise onu kabul edeceğiz artık :bilmem:
Yani bir yara tekrar kesildiyse ve kanadıysa daha ne olması gerekiyor açılması için, anlamadım pek? Derisini kesmişler ve geçmişler ki kan gelmiş. Anlamak zor cidden. Amaaaaaan. :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık