Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ın meyvesinin hakkı verilirse adam zaten top tier karakterlerden olur.Luffy'nin meyvesinden bile handikaplı adamın meyve.Büyük enerji harcatıyor,silahlanma ile bölmeden korunulabiliyor vs..

Düşman gemisi ile gelmiş. Düşman gemilerinin tamamı onideydi. Demek ki bir korsan tayfası geldi. Tama da ona binip geldi. Gelecek korsan tayfası bizimkilere katkıda bulunabilecek birisi olmalı. Bu da anca shanks ile olur. Bir denizci de olabilir. Fujitora gelmiş olabilir bir ihtimal.
Shanks gelirse ortalığı dağıtır aga :D shanks vs bigmom and kaido olur luffy gerek yok :DD

Luffy'nin meyvesi mi handikaplı? Hakisiz darbelere bağışık, elektriğin antisi...
Verdiği gücün karşılığında karakteri Mario'nun prensesi haline getiriyor tabii ki handikaplı.Amirallerin,Marco'nun meyvelerinin yanında hiçbir şey Luffy'nin meyvesi.Tamamen Luffy'nin iyi kullanmasıyla bu seviyede olan bir meyve.Aynısını Kata içinde dersin.Berbat meyvelerden neler çıkarmış adamlar.

Law'ın meyvesinin hakkı verilirse adam zaten top tier karakterlerden olur.Luffy'nin meyvesinden bile handikaplı adamın meyve.Büyük enerji harcatıyor,silahlanma ile bölmeden korunulabiliyor vs..
Meyvenin hakkını veremeyen Law. O da yavaş yavaş kıvama gelecek işte. Oda'nın meyveyi kısmasından kaynaklanan bir durum değil yani Law'ın yeterli dirence, dayanıklılığa ve güce sahip olmaması. Gelişme çağındaki bir karakter işte. Hakkını verememe muhabbetini de millet tatmin olamamış diye yazıyorum yoksa bana göre şu anki seviyesine oranla gayet iyi kullanıyor meyvesini Law.

Meyvenin hakkını veremeyen Law. O da yavaş yavaş kıvama gelecek işte. Oda'nın meyveyi kısmasından kaynaklanan bir durum değil yani Law'ın yeterli dirence, dayanıklılığa ve güce sahip olmaması. Gelişme çağındaki bir karakter işte. Hakkını verememe muhabbetini de millet tatmin olamamış diye yazıyorum yoksa bana göre şu anki seviyesine oranla gayet iyi kullanıyor meyvesini Law.
Meyvenin b.hakiyle en önemli işlevinin ortada kalmasının Law'ın yetersizliğiyle alakası yok.Adamın meyvesinin en büyük olayı haki seviyelerine bağlı.Kuzan'ın buzunun rakibin haki seviyesine göre çalıştığını düşün.Oda öyle böyle handikap vermemiş meyveye.Bu yetersizlik değil bildiğin nerf.

Meyvenin b.hakiyle en önemli işlevinin ortada kalmasının Law'ın yetersizliğiyle alakası yok.Adamın meyvesinin en büyük olayı haki seviyelerine bağlı.Kuzan'ın buzunun rakibin haki seviyesine göre çalıştığını düşün.Oda öyle böyle handikap vermemiş meyveye.Bu yetersizlik değil bildiğin nerf.
Haki ile Kuzan'ın buzundan da korunursun, AKainu'nun lavından da. :D Bir zahmet hakisi yetmediği için bölemesin Law. Roger'ı falan böldüğünü düşünsene. :D :(

Buna nerf denmez. Seri içi güç mekaniği denir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık