Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek istediğin şeyin bir mantığı yok ki. Tashigi'ye soralım neden haki kullanmana rağmen ope ope güçleriyle kesildin diye. Bu meyve nerfli senin hakin bunu engellemeliydi niye böyle oldu diyelim.
Nasıl mantığı yok.Luffy'nin rakibi inanılmaz b.hakiye sahip diye adamın lastik özelliğini kullanamaması durumu oldu mu bugüne kadar ? Demek istediğim bu.Oda zaten enerji düşmanı meyve vermiş herife.Bu da paşa paşa nerf yani.Nerfin sebebi de anlaşılır.Kuzan'ın meyvesi de temastayken ya da tek atıyor ya uzuv alıyor.Onu niye basic hakiyle engelleyemiyor millet o zaman ?

Nasıl mantığı yok.Luffy'nin rakibi inanılmaz b.hakiye sahip diye adamın lastik özelliğini kullanamaması durumu oldu mu bugüne kadar ? Demek istediğim bu.Oda zaten enerji düşmanı meyve vermiş herife.Bu da paşa paşa nerf yani.
Dostum çok karıştırıyorsun bazı şeyleri şu an hafiften bir şok geçirdim samimiyim. Law'ın meyve güçleri iptal olmuyor Law'ın meyvesi işlevsiz kalmıyor nasıl Luffy yeterli seviyede değilse meyve gücüyle yapıp yapabileceği en güçlü saldırı bile rakibinin karşısında etkisiz kalacaksa Law da hakisini aşamadığı adamları kesemiyor işte. Bu nerf değil gayet doğal, olağan bir durum. Meyve müthiş Law daha o kadar müthiş değil zamanla kıvama gelir.

Law'ın room açmasını nasıl engelleyemiyorsun.Yakın mesafede Vergo bile nefes aldırmadı yahu adama.Adamın meyve zaten enerji yiyor.Dof bile köprüdeki dövüşte aklını aldı 5dklık kısımda.
Karşı taraf hakisiyle engellemiyor işte. :D Law kendisini geliştirdikçe bu dayanmama sorunu da gidecek. Luffy'nin nasıl g2,g3 ve g4'te bu sorunları atlattı o da atlatacak.

Ya adam sırf meyvesi sayesinde Dof ve Fuji karşısında durabildi, o zamanki Luffy bile duramazdı o kadar. Böyle bir meyvenin enerji dezavantajı falan da olsun bir zahmet. Zamanla atlatacaktır.

Dostum çok karıştırıyorsun bazı şeyleri şu an hafiften bir şok geçirdim samimiyim. Law'ın meyve güçleri iptal olmuyor Law'ın meyvesi işlevsiz kalmıyor nasıl Luffy yeterli seviyede değilse meyve gücüyle yapıp yapabileceği en güçlü saldırı bile rakibinin karşısında etkisiz kalacaksa Law da hakisini aşamadığı adamları kesemiyor işte. Bu nerf değil gayet doğal, olağan bir durum. Meyve müthiş Law daha o kadar müthiş değil zamanla kıvama gelir.
Şok geçirmelik bir durum yok abi.Sana örneğini verdim.Her meyvenin özelliği haki karşısında böyle bir olaya uğramıyor diye.Kuzan örneğini tekrar veriyorum.Kuzan'ın milleti dondurmasını=Law'ın bölme atakları olarak düşün.Birisi basic hakiyle engellenemezken(advance karşısında görmedik) , diğeri orta seviye adamlar tarafından durduralabiliyor.Anlatmak istediğim bu.Bir benzerini örnek vereyim.Kata'nın meyvesinin yapışkanlık olayı var,rakip haki bastı diye bu yok olmuyor.Law'ın meyvesinin zaten enerji yeme durumu var.Herif uzun dövüşlere gelemiyor.Üzerine bölme prensibinin de b.hakiye göre işlemesi durumu var.Herif 5dk dövüştükten sonra pili bitiyor.Dayanıksız,kondisyonsuz bir adam olsa anlayacağım ki alakası da yok.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık