Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Her şeyden habersiz evimde çay içiyordum birden reiju ve hentai kelimelerinin aynı cümle içinde kullanıldığını hissettim ve kendimi burda buldum. ee link nerde?
Onu Quuen'e soracaksın dostum... "Sanji'nin ablası" diye gezen oymuş bu sayı... :hhh:

Adam zevk için dövüşüyorken, gayesini birisi çıkıp elinden çalmaya yeltenecek. Dediğim gibi WB de kaptanı ile aynı kaderi yaşardı. Xebec'in dağılan tayfasının her bir bireyi efsane oldu çıktı. Roger'ın asıl rakibi Xebec'di. WB sıradan bir korsan kalıyor. Aile babası gibi takılsın, iradesi Roger ile boy ölçüşemez.
> WB
> Sıradan bir korsan
> Roger ile boy ölçüşemez

Mangada olan; Defalarca kez denk olarak geçer, bu arada Roger'ın tayfasını o sıralarda bacağım kadar olan Marco, Jozu felan tutar.

Ama boy ölçüşemez, anlıyorum. :( :(

> WB
> Sıradan bir korsan
> Roger ile boy ölçüşemez

Mangada olan; Efsane olarak anılır, Roger'ın tayfasını o sıralarda d

:( :(
Kanka, sıradan olmayanlar; Xebec, Teach, Roger, Luffy, Shanks gibi korsanlardır.
WB dünyadan habersiz bir garibanın teki. Sadece güçlü olduğu için sıradanlıktan çıkmıyor. Kaido da Big Mom da sıradan.

Marco'nun ateşi Peometheus'a zarar verebiliyor. Bir de Akainu element bir işe yaramaz deniliyordu. Akainu'nun magması önünde diz çöker tövbe ister o zaman. Bu Akainu ne denli bir hayvan forum anlayamamış.:(

Üye silindi 1004

Marco'nun ateşi Peometheus'a zarar verebiliyor. Bir de Akainu element bir işe yaramaz deniliyordu. Akainu'nun magması önünde diz çöker tövbe ister o zaman. Bu Akainu ne denli bir hayvan forum anlayamamış.:(
Big Mom'ın yaratıklarına haki bile işlemiyordu sanki. Çok saçma olmuş. Marco'nun alevi zaten yakıcı bir alev değil garip.

Üye silindi 1004

Reiju'nun hentaisi olsa başka bir şeye ihtiyaç duyan net geydir.
Çizmeyi bilseydim net kendim çizerdim seri yapardım. Kendim okurdum sadece kıskanırdım...

Seni kendi haline bırakma ihtimali çok yüksek söyliyim. O kadar sapık kardeşi var ki kimin sapık kimin normal olduğunu anlat bence.
Yani sapık olabiliriz ama kardeşleri gibi cinsel sapık değiliz. Genel olarak sapığız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık