Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995: Kunoiçinin Yemini

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Usopp gene her zamanki hainliğe varan korkaklığını yapıyor,
Nami güçsüz ama bir o kadar da sağlam yürekli ve sadık olduğunu bir kez daha gösteriyor,
Zoro gene boş işlerle uğraşıp sevenlerini kanser etmeye devam ediyor,
Brook her zaman ki gibi eğlenceli haliyle takılıyor,
Zurnacı gene ağ gelin çalıyor, bknz. ağ gelin
Chopper her ne kadar "terzi kendi söküğünüzü dikemez" denilse de tedaviyi bulacak gibi,
Sanji her zamanki gibi ortalıkta yok bir köşede karı kovalıyor olabilir,
Carrot sulong formuna girmiş, onu görenlere "senin için cinayet işlerim o nasıl bir güzelliktir ay parçası!" dedirten güzelliğiyle aklımızı alıyor,
Marco Paşa gücünü ve karizmasını kullanaraktan Koca Ana'ya ayarı çekiyor
Pedro... kalbimizdesin...
Franky yok,
Hamsi abi yok,
Luffy yok.
Herhangi bir ilerleme? YOK...

Bomboş bölüm diyemesem de dolu da diyemiyorum. Birkaç olayın hatrına "Eh işte"..

Gülünç Masal'da bir şey okunduğunu nereden biliyoruz?

Ve ben halen soruma bir cevap alabilmiş değilim. Madem bu işin tek anahtarı Robin, neden başkaları Korsan Kral olmaya kasıyor? Ayrıca böyle bir şart var ise, Roger hangi akla hizmet bu taşların peşine düşüyor? Oden olmasaydı, kral olamaz mıydı? Roger, Oden'i bulduğunda çoktan kitabelerden birini bulmuş, Gülünç Masal'a gidebilmek için üç tane daha lazım olduğunu öğrenmişti. Bunu nasıl yaptı?
Gülünç masalda ne olduğunu bilmiyoruz. Bir yazı mı bir resim mi veyahut başka bir şey mi bir fikrimiz yok. Ama oraya ulaşabilmenin anahtarı ponileri okumaktan geçiyorsa eğer, robinin anahtar kişi olduğunu inkar edemeyiz. Dünyanın en iyi şöförü ol bilmediğin bir yolda yol işaretlerini kullanmadan, tabelaları okumadan gideceğin yere ulaşamazsın. Cevap alamadığın soruna gelicek olursak korsanlar kralı olmaya çalışanların çoğu hazinenin maddi bir şey olduğunu düşünüyor. Oden ve wb nin önünde diz çöktüğüne göre onsuz başaramayacağını bilmesindendir diye düşünüyorum.

Gülünç masalda ne olduğunu bilmiyoruz. Bir yazı mı bir resim mi veyahut başka bir şey mi bir fikrimiz yok. Ama oraya ulaşabilmenin anahtarı ponileri okumaktan geçiyorsa eğer, robinin anahtar kişi olduğunu inkar edemeyiz. Dünyanın en iyi şöförü ol bilmediğin bir yolda yol işaretlerini kullanmadan, tabelaları okumadan gideceğin yere ulaşamazsın. Cevap alamadığın soruna gelicek olursak korsanlar kralı olmaya çalışanların çoğu hazinenin maddi bir şey olduğunu düşünüyor. Oden ve wb nin önünde diz çöktüğüne göre onsuz başaramayacağını bilmesindendir diye düşünüyorum.
Hala aynı şeyleri konuşuyor olmamız çok üzücü. Roger, Oden'e ihtiyaç duymadan dört tane kitabenin adayı bulmak için lazım olduğunu çözmüş. Oden'i isterken onsuz bunu hiçbir şekilde başaramayacağını da söylemiyor. Dili bilen birinin olması daha iyi, ama Robin olmazsa bizimkiler köyüne dönsün demek çok tuhaf geliyor bana.

Hala aynı şeyleri konuşuyor olmamız çok üzücü. Roger, Oden'e ihtiyaç duymadan dört tane kitabenin adayı bulmak için lazım olduğunu çözmüş. Oden'i isterken onsuz bunu hiçbir şekilde başaramayacağını da söylemiyor. Dili bilen birinin olması daha iyi, ama Robin olmazsa bizimkiler köyüne dönsün demek çok tuhaf geliyor bana.
Konu buralara "Nami, Robin'den bile daha önemli bir karakter." dediğin için mi geldi... Çok da uzaklaşılmamış aslında

Bence konudan uzaklaşan ben değilim. İlk cevap verdiğim mesajında geminin 3 kişi üzerinden döndüğünü yazdın. Ben de Robinin Namiden daha üstün olduğunu savunmaya devam ediyorum. Sen Naminin daha önemli olduğunu düşünüyorsun ben ise Robinin. Bir başkasına göre Sanji en önemli kişidir. Oden olmazsa başaramayacağım demiyor ama burada kendi rotacısı yerine Oden'e diz çöküyor. Yeni bir rotacıya değil.

Roger'ın özelliğini taşımayan herkesten bildiklerimiz; Monkey D. Luffy, Kozuki Oden, Kozuki Momonosuke. Bunların yanında bir de Üç Gözlüler Kabilesi var, kim bilir onlar kaç kişidir.

Robin olmazsa olmaz bir şart ise, elinde Robin olmayan kişilerin hangi akla hizmet Korsan Kral olmaya çalıştıklarını birinin açıklamasını bekliyorum halen.
Onlar kk olmak için Robin gibi birine ihtiyaç duyduklarını bilmiyorlar. Sonradan fark edince robinin peşine düşeceklerdir. Mangada da diğer korsanların robinin peşinden geleceğini söylemişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık