Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995: Kunoiçinin Yemini

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru adama belki de en büyük saldırısını yapıyor çünkü.Marco ondan rahatlıkla çıkıyor da neden Garp'ın yumruğunu yiyip öyle duruma geliyor diyorum ben de sana be hocam ? Bm tutuyor Marco'nun tepkisi zaten eyvah şeklinde.Adam da biliyor kötü duruma düştüğünü.Yav ben bunu 10 saat tanklarım demiyor adam.
Kizaru'nun en büyük saldırısı parmağından çıkan düz lazer değildir. Marco'nun eyvah sahnesini bana diyorsun ama aynı bölüm Big Meme'nin tavşanlara korkudan ter atmasını demiyorsun. Marco gayet rahattı.

Yonko ve amiral arasındaki farkı kendimce en net açıklayabileceğim durum şu.Siz katılırsınız katılmazsanız orasına bir şey diyemem.Jozu'nun işini bitirmek için Kuzan dikkat dağınıklığı+meyve kullanırken,Linlin Jozu'nun dengi Queen'i dövmek için ne meyve ne haki kullanıyor.

Kizaru'nun en büyük saldırısı parmağından çıkan düz lazer değildir. Marco'nun eyvah sahnesini bana diyorsun ama aynı bölüm Big Meme'nin tavşanlara korkudan ter atmasını demiyorsun. Marco gayet rahattı.
Uyanışı vardır ondaki saldırıları daha büyük olabilir ama normal halindeki gösterdiği en güçlü saldırısı bu.Linlin'in tavşanlara ter atma durumunun Zoro-Carrot durumundan farklı olmadığını sen de biliyorsun.Kuzan'ın meyve+dikkat dağınıklığı gibi faktörler kullanıp yaptığını,Linlin bilinci yokken,meyvesiz ve hakisiz şekilde yapıyor.Aradaki fark bu kadar net işte.

Yonko ve amiral arasındaki farkı kendimce en net açıklayabileceğim durum şu.Siz katılırsınız katılmazsanız orasına bir şey diyemem.Jozu'nun işini bitirmek için Kuzan dikkat dağınıklığı+meyve kullanırken,Linlin Jozu'nun dengi Queen'i dövmek için ne meyve ne haki kullanıyor.
O bölüm de bundan bahsetmiştim. Bigmom'un yaptıkları Amirallerden daha güçlü olduğunu gösteren bir işaret. Amiraller eyvallah iyi iş yaptılar ama bu işlerde hep bir hikaye vardı. Bigmom ise hallaç pamuğu gibi atıyor önüne geleni. Olanı olduğu gibi görmek lazım.

İlerde bir gün Amiraller de aynı güç gösterisini komutanlara karşı yapabilirlerse onu da kabul ederiz. Şuan Amiraller ciddiyetleriyle daha ağır dursalar da Yonkoular güçleriyle farklı olduklarını gösteriyorlar.

O bölüm de bundan bahsetmiştim. Bigmom'un yaptıkları Amirallerden daha güçlü olduğunu gösteren bir işaret. Amiraller eyvallah iyi iş yaptılar ama bu işlerde hep bir hikaye vardı. Bigmom ise hallaç pamuğu gibi atıyor önüne geleni. Olanı olduğu gibi görmek lazım.

İlerde bir gün Amiraller de aynı güç gösterisini komutanlara karşı yapabilirlerse onu da kabul ederiz. Şuan Amiraller ciddiyetleriyle daha ağır dursalar da Yonkoular güçleriyle farklı olduklarını gösteriyorlar.
Hayır işin ilginç yani amiraller meyveden oluşmayıp hakilerinin sağlam olduğu söyleniyor ki öyle.Yonkoların zaten hakileri kötü değil,fiziksel olarak da daha üstünler.Daha önce defalarca attım tekrar atıyorum.Linlin'in bu panelde kullandığı bana göre net ileri seviye b.haki.Amiraller donanımlı yonkolar donanımsız diye bir şey yok yani.

Nami ile Usopp sahnesine sevindim. Aradaki farkı göstermeleri hoş olmuş. Hala bu ikisi yener diyen kalmaz umarım.

İkincisi bizim tayfada sadece Luffy ve onun üçlüsünün eziliyor olmasıydı. (Jinbe hariç diyelim) Diğerleri rahat rahat geziyordu arc boyu. Luffy Queen'in ağzında kuş gibi dururken Robin Big Mom'ı top gibi yuvarlıyordu lan böyle güç dengesi mi olur? :/

Ezikler ezilmeli.

Uyanışı vardır ondaki saldırıları daha büyük olabilir ama normal halindeki gösterdiği en güçlü saldırısı bu.Linlin'in tavşanlara ter atma durumunun Zoro-Carrot durumundan farklı olmadığını sen de biliyorsun.Kuzan'ın meyve+dikkat dağınıklığı gibi faktörler kullanıp yaptığını,Linlin bilinci yokken,meyvesiz ve hakisiz şekilde yapıyor.Aradaki fark bu kadar net işte.
Marco'yu fazla küçümsüyorsunuz. Eminim geçen hafta sorsam bu haftaki olanlara hayatta gerçekleşmez derdiniz. Beklentiniz Marco'nun kaçması olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık