Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995: Kunoiçinin Yemini

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet öyle anladım. Çünkü yazdığın şekilden kendini doğru ifade edemediğin anlaşılıyordu. Dedim herhalde öyle demek istedi ama dilbilgisi bu kadardı. :D

Akainu karşısındayken onu öldürmeye çalışan Akainu idi ve kararlıydı. Bu sahnede ise onu öldürmek isteyen Perospero'ydu. Linlin de "Senin o özel alevin o kadar da özel değil ya, kazıklamışlar seni" diyip tuttu bunu sadece.
Perospero'dansa ben de Akainu'dan korkardım. Normal diil mi?
Demek karşıdakinin ne söylediğine de sen karar veriyon.:D

Kizaru'nun meyveyle yapamadığını 2 saniyede yapan bir Linlin varken amirallerin

King'in İzo'yu tanıdığı yerde halen kimsenin kimseyle dövüşmediği,tanımadığı düşünülüyor gerçekten :D
Dostum Kizaru ile Marco'nun savaşını mı gördük? Belki hiç savaşmadılar o sahneler harici. Herkes tüm MF boyunca Kizaru vs Marco oldu gibi konuşuyor.

Havada çarpıştılar bir kere. Sonra Kizaru 2 kez deldi yerde. Kizaru kelepçeli Marco'ya sonra saldırmadı bile. Platform tarafına gitti. Kizaru vs Marco olsa idi Kizaru orada savaşı devam ettirirdi.

Dostum Kizaru ile Marco'nun savaşını mı gördük? Belki hiç savaşmadılar o sahneler harici. Herkes tüm MF boyunca Kizaru vs Marco oldu gibi konuşuyor.

Havada çarpıştılar bir kere. Sonra Kizaru 2 kez deldi yerde. Kizaru kelepçeli Marco'ya sonra saldırmadı bile. Platform tarafına gitti. Kizaru vs Marco olsa idi Kizaru orada savaşı devam ettirirdi.
Adam imza saldırısını yapıyor adamda tık yok,adamın kelepçeli haline sıkıyor Marco gene devre dışı değil.Kizaru ileri silahlanma sahibi olmasına rağmen Marco adamın saldırısını tanklayıp uçuruyor.Linlin'in saniyelik yaptığını Kizaru yapamadı bu adama.Saka'nın,Kizaru'nun yapamadığını neden sadece Garp yapabildi Marco hiç düşünmüyorsunuz.Çünkü Marco'dan net üstün olan Garp,Aka da değil,Kizaru da değil o halleriyle.

Adam imza saldırısını yapıyor adamda tık yok,adamın kelepçeli haline sıkıyor Marco gene devre dışı değil.Kizaru ileri silahlanma sahibi olmasına rağmen Marco adamın saldırısını tanklayıp uçuruyor.Linlin'in saniyelik yaptığını Kizaru yapamadı bu adama.Saka'nın,Kizaru'nun yapamadığını neden sadece Garp yapabildi Marco hiç düşünmüyorsunuz.Çünkü Marco'dan net üstün olan Garp,Aka da değil,Kizaru da değil o halleriyle.
Kizaru Garp'ın alamadığı kanı almıştır. Kelepçesiz Marco kan kusmuştur. Nasıl zarar veremedi? BM tuttu da ne oldu?

Her şeyi açıklayan bir veri değil tabii bu kısa sahneler, ama Akainu Marco'yu geçmek zorundayken, Marco hem onu durdurup hem de arkadaşlarına yüreklendirici konuşma yapabiliyorsa ve Big Mom kısa sürede boğazından tutuyorsa ben yonko>amiralden yanayım derim.

Kizaru Garp'ın alamadığı kanı almıştır. Kelepçesiz Marco kan kusmuştur. Nasıl zarar veremedi? BM tuttu da ne oldu?
Kizaru adama belki de en büyük saldırısını yapıyor çünkü.Marco ondan rahatlıkla çıkıyor da neden Garp'ın yumruğunu yiyip öyle duruma geliyor diyorum ben de sana be hocam ? Bm tutuyor Marco'nun tepkisi zaten eyvah şeklinde.Adam da biliyor kötü duruma düştüğünü.Yav ben bunu 10 saat tanklarım demiyor adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık