Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993: Wano Ülkesi'nin Hayali

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
litrelerce kan kaybetmiş bi adamla bir anlık şok nedeniyle bayılan adam üzerinden dayanıklı muhabbeti ne kadar mantıklı luffy yeseydi o orakı o da bayılırdı koca orak vicuduna giriyo yetmiyo killer orakı geri alamasın diye yaralı yeri sıkıyo kusuru bakmayın da alaksız konular üzerinden dayanıklık mubbeti'nin hic bir mantıklı yorumu olamaz.
Luffy de kata'nın mogurasını yiyor.

Zoro ve Luffy'i yer değiştirelim Kuma mevzusunda. Luffy Zoro veya tayfadan biri için alıyor olsun o acıları. Sabah Luffy'i bulduklarında Zoro gibi ayakta repliğini söylemeye hazır şekilde bekliyor olmaz yere çökmüş veya yatmış şekilde baygın olur alırlar bunu tedavi ederler akşamına partiye katılır ertesi gün oradan oraya atlamaya başlar bir sonraki gün de fişek gibi olur yine. Zoro ise ne zaman ağır yaralansa kötürüm oluyor. Arctan arca taşıyor yaralarını. Memur gibi karakter sürekli bir önceki ayın borçlarını ödüyor adam. Dayanıklılık konusu biraz yanlış anlaşılıyor. Zoro en fazla acı eşiği daha yüksek bir karakterdir. Luffy kafayı sıyırdıktan sonra bu seride ondan daha fazla dayanıklılık, irade gösterecek adam neredeyse yoktur bile. Olanlardan ikisi ölü zaten. Bu dayanıklılık ve irade konularının nasıl birbiriyle bağlantılı olduğunu daha iyi anlamak için Kata dövüşünü, Lucci vssini falan yeniden okumak lazım. Luffy Kata dövüşünde dövüşü, ikisi de son saldırılarını yaptıktan sonra Kata mazlum mazlum bakarken ona çakmak gibi gözlerle bakarak bitiriyor. Lucci'ye attığı bakış Leopar sidiğine maruz bırakıyor bizleri. Zoro on numara char severiz dosta güven düşmana korku verir biliyoruz. Ama herhangi bir şekilde Luffy ile kıyaslamamak lazım ancak değeri düşüyor bu şekilde.

Bölgeler aynı değil üstelik sıyrıp geciyo burda aynı etkiyi biraktığnı düşünmüyorum.Tabi bu benim düşüncem sen farklı düşünebilirsin. :D
Mideden yiyince kan daha yavaş akıyormuş. Ayrıca o bölgede mide asidi olduğundan o civarda kan olmuyormuş diye duydum ben. Doğruluğunu teyit etmek lazım ama. Bir rivayete göre de vücutta en fazla kan Zoro'nun tırpan yediği bölgede diyorlar. Hatta vücuttaki en saf/en değerli kan o bölgedeymiş. O bölgedeki bir damla kan, diğer bölgelerdeki 1 litre kan ile eşdeğermiş. O yüzden o bölgeden azıcık kan kaybı bile tamiri mümkün olmayan hasarlar bırakabiliyormuş. :D

Zoro ve Luffy'i yer değiştirelim Kuma mevzusunda. Luffy Zoro veya tayfadan biri için alıyor olsun o acıları. Sabah Luffy'i bulduklarında Zoro gibi ayakta repliğini söylemeye hazır şekilde bekliyor olmaz yere çökmüş veya yatmış şekilde baygın olur alırlar bunu tedavi ederler akşamına partiye katılır ertesi gün oradan oraya atlamaya başlar bir sonraki gün de fişek gibi olur yine. Zoro ise ne zaman ağır yaralansa kötürüm oluyor. Arctan arca taşıyor yaralarını. Memur gibi karakter sürekli bir önceki ayın borçlarını ödüyor adam. Dayanıklılık konusu biraz yanlış anlaşılıyor. Zoro en fazla acı eşiği daha yüksek bir karakterdir. Luffy kafayı sıyırdıktan sonra bu seride ondan daha fazla dayanıklılık, irade gösterecek adam neredeyse yoktur bile. Olanlardan ikisi ölü zaten. Bu dayanıklılık ve irade konularının nasıl birbiriyle bağlantılı olduğunu daha iyi anlamak için Kata dövüşünü, Lucci vssini falan yeniden okumak lazım. Luffy Kata dövüşünde dövüşü, ikisi de son saldırılarını yaptıktan sonra Kata mazlum mazlum bakarken ona çakmak gibi gözlerle bakarak bitiyor. Lucci'ye attığı bakış Leopar sidiğine maruz bırakıyor bizleri. Zoro on numara char severiz dosta güven düşmana korku verir biliyoruz. Ama herhangi bir şekilde Luffy ile kıyaslamamak lazım ancak değeri düşüyor bu şekilde.
23 senelik seride insanların hala anlamadığı şey; Luffy>Zoro>Sanji. Bu karakterler dönem dönem yakın veya uzak güçte olabilirler ama asla denk olmayacak. Her kim denk görüyorsa net bir şekilde bir delüzyon yaşıyordur.

Bu kadar alakasız bir bölümde de bu karakterlerin kıyası olmasın artık yaw. :/ Hani troll veya geyik muhabbet bile değil.

23 senelik seride insanların hala anlamadığı şey; Luffy>Zoro>Sanji. Bu karakterler dönem dönem yakın veya uzak güçte olabilirler ama asla denk olmayacak. Her kim denk görüyorsa net bir şekilde bir delüzyon yaşıyordur.

Bu kadar alakasız bir bölümde de bu karakterlerin kıyası olmasın artık yaw. :/ Hani troll veya geyik muhabbet bile değil.
Konuyla çok alakasız diye yazarken rahatsız oldum ben de ama yine de yazdım işte. Mesajların tamamı silinse yeri var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık