Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993: Wano Ülkesi'nin Hayali

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ennis Lobby’deki gibi katlı sistem olacak anlaşılan.

Sanji için konuşacak olursak Kalifa’dan Ennis Lobby’de baya dayak yemişti ve dayak yemiş haliyle çıkmıştı Jyabura karşısına.
Bu sefer böyle bir durum yaşanmaz umarım.

Kadın karakterlerden Ulti ve Black Maria var.

Ulti şu an Ussop ve Nami ile uğraşıyor onu eledik.
Black Maria geçen bölüm tiyatrodaydı ve katlardan birinde değildir diye düşünüyorum yani onu da eledik.

5 kat var ve her katta bir kadın çıkacak diye ödümüz kopa kopa okuyacağız artık.

Diğer yerlerde de tam olarak katılmadığım ufak yerler var ancak özellikle burayı belirtmek istedim. Apo'nun sıradan saldırısının Killer'in o anki en güçlü saldırısından daha güçlü olduğunu düşünmüyorum.
Adam normal de orak bile kullanmıyor ki en güçlü saldırısı olsun. :/
Yediği zehirli balik ve zehirli suyun etkisi olduğunu düşünüyorum
Onun üstünden birkaç gün geçiyor.

Adam normal de orak bile kullanmıyor ki en güçlü saldırısı olsun. :/

Onun üstünden birkaç gün geçiyor.
'o anki' dedim. Kaldı ki normalde kullandığı şey klasik kılıçtan ziyade orağın küçük haline daha çok benziyor. Simdi Zoro'nun eline orak versek tüm gücüyle saldırısını yapsa onu da mı küçümseyecez, Drake'in, Apo'nun sıradan saldırısından daha güçsüz diyeceğiz. Kaldı ki Killer, Apo, Hawkins falan hemen hemen aynı ligin adamlarıdır.

Zoro shisui yerine enma alınca bile p.up yaşıyor. Kılıçlarını alıp eline orak verince güç kaybı yaşamayacak mı?
Ben mi anlatamıyorum. Tüm gücünde olmayacak ama orakla, bıçakla falan tüm gücüyle asılıp yaptığı saldırı, Apo'nun, Hawkins'in sıradan, basit saldırılarından daha mı güçsüz olur?

Kınların yerinde olsam ilk üç sayfadaki insanımsı maymunları kurtarmak yerine Kaidou'ya katılırdım.

Ben mi anlatamıyorum. Tüm gücünde olmayacak ama orakla, bıçakla falan tüm gücüyle asılıp yaptığı saldırı, Apo'nun, Hawkins'in sıradan, basit saldırılarından daha mı güçsüz olur?
Apoo'nun saldırısının sıradan olduğu kanısına nereden vardın? Adam kata'nın bile kolay kolay bayıltamadığı adam'ı birkaç saniyelikte olsa bayıltıyor. Yani bence apoo'nun saldırısı>orak gayet belli ama olay sadece o da değil, luffy saniyelik giderken zoro saatlerce bayılmış bir şekilde kalıyor. Yani saldırı şiddetleri eşit bile olsa luffy dayanıklılıkta öne geçiyor ama tabi bunlar bile dayanıklılıkta kesin önde demek için yeterli değil. Ileriki bölümler de farkı daha iyi anlarız diye düşünüyorum.

Apoo'nun saldırısının sıradan olduğu kanısına nereden vardın? Adam kata'nın bile kolay kolay bayıltamadığı adam'ı birkaç saniyelikte olsa bayıltıyor.
Bana hiç asılıp da en güçlü saldırısını kullandı gibi gelmedi. Gayet normal ortalama saldırıları gibi. Luffy'nin pistol, Sanji'nin isimsiz tekmeleri...
Ha en güçlü saldırısını odur diyorsan bilemem...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık