Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993: Wano Ülkesi'nin Hayali

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük ihtimal odeni temsil ediyordur.Çünkü kaido ve oroçhiden kurtulabildiklerinin hayalini kurabildikleri tek gün ateş festivali olduğunu yazmışlar.

Spo lara bakmadan okudum güzel bölümdü cidden, sanji lufy eşlik ediyor jimbe onlara katılıyor muhtemelen lufy ve zoro yanında tayfa dışından kişilerle birlikte kaido ile savaşır şimdiki gidişattada bence jimbei quen , sanji king mesajı gibi geldi bu bölüm , he yanlarında destek olurmu bilemem (bence olmalı ) hadi hayırlı olsun. Ama jimbe ve brook vs queen , sanji ve franky vs king olsa süper olur valla :))

Bölgeler aynı değil üstelik sıyrıp geciyo burda aynı etkiyi biraktığnı düşünmüyorum.Tabi bu benim düşüncem sen farklı düşünebilirsin. :D
Kata'nin vurduğu bölgeye sertçe birinin vurması bile adamı bayıltmaya yeter sadece vurmak bile vurmayı geçtim o bölgeyi koparıyor sıyrılmıyor saldırıdan hangisi daha ağırı geç onun üzerine daha snake men performansı da var.Kısacası rotator'a vurulmuş darbe ile abdominal'e vurulmuş darbe tabiki aynı seviyede değildir.

Son düzenleme:
Luffy'nin daha büyük saldırı gücü olduğunu, Jinbei'nin daha dayanıklı, Sanji'nin daha iyi reflekslere sahip olduğu savunuluyor bazı kişilerce...
(Luffy'nin her şeyde tayfanin hepsinden daha iyi olduğu savunuluyor ama onları sanırsam kimse dikkate bile almıyordur)
Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?
Saldırı gücü ve dayanıklılık olarak Zoro 1 numara o kesin. Geri kalanlar geri kalan alanlarda iyi olabilir :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık