Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sorun şu Mihawk en güçlüsü olarak geçiyor. Shanks daha güçlüdür unvanda gözü yoktur. Fujitora da mesela kılıç ustası olarak geçiyor. Belki o bile daha güçlü Mihawk'tan ama unvanı önemsemiyor. Kel Gorosei için de benzerini diyebiliriz.
Durum böyleyse Shanks dışında diğer ikisini Mihawk arayıp bulur ayaklarına giderdi dövüşmek için.Zoro en güçlü halimle bekliyorum gel beni geç diye şatoda çiftçilik yapmazdı.Adam tepede olduğuna emin Shanks dışında ve artık bildiğin sıkılmış.Shanks dışında dediğim de kol muhabbeti ona mantıklı bir açıklama getirecek.

Dostum Denizcilerde zirvedeysen amiral yada filo amirali olursun, korsansan yonko. Korsanlar kralını saymıyorum. Filo Amirali en az yonko gücü falandır, 4 yonko'yu nasıl dengeliyorlardı ki?
filo amirali + 3 amiral + şibukailer + garp. bence dengeleyemiyorlardı zaten, yonkoular ne istiyorsa yapıyormuş. kendi aralarında kapışmasalar denizcilerin pek şansı yok gibi.

Son düzenleme:
William dediği gibi Raizo da samuray diye geçiyor. Kesin bir çizgide düşünemeyiz ki onu. Bu Oden > Mihawk demek için kesin argüman değil, Oden > Ryuma demek için daha uygun bir kalıp bana kalırsa ki onu bile diyemeyiz de. "Oden kadar güçlü bir samuray olmayacak" lafından ötürü konuşursam bu
Dostum Oden> Ryuma'yı söyleyen kişi Ryuma'yı falan görse amenna da öyle bir durum yok. Kaido'nun lafı Oden ve Mihawk için daha geçerli. Çünkü bu sözü söyleyen kişinin saydığımız isimleri az çok biliyor olması lazım ki karşılaştırma yapabilsin. He fanatik olsaydım işin içine Ryuma'yı da katıp Oden > All diyebilirdim rahatlıkla. Ama ben sadece gerçek manada çıkarabildiğim anlamı yazıyorum buraya. Ryuma'yı görmemiş adam, onunla diğerlerini nasıl karşılaştırabilsin?

Ayrıca ben kesin demiyorum zaten. Direkt Oden > Mihawk demem işin biraz makarası. Ama yarın ilerde birisi bu argümanı yazsa boş diyemeyiz kısaca.

Hepsini kapsayacak şekilde kullanılmadığını bal gibi biliyorsun bence. O yüzden uzatmayacağım daha fazla. Dünyanın en güçlü samurayı. :flaugh:
Manga sayfası atıyorum, sanki kendi yorumumu katmış gibi cevap yazıyorsunuz. :D Bak yorum falan yapmıyorum. Oda demiş ki ''Samuray demek kılıç ustalarının Wano'daki ismi''.Benim yorumum değil. Sadece bu lafı aktarıyorum. Kabul edip etmemek sana kalmış. Ben sadece yazıyı aktaran aracıyım.

Mihawk'ın unvanının iplenebilmesi için Shanks'ın kılıç ustası olarak nitelendirilmemesi lazım. Roger, Rayleigh, Shanks kılıcı bir amaç değil araç olarak kullanan dövüşçüler olarak seride yer alıyorlar bence. Kaido'nun sopayla Wb'nin kılıç olduğu iddia edilen adam rüyasında dahi kılıç olamayacak olan bisentoyla dövüşmesi gibi bir şey işte.

Bu arada tekrardan yazalım KK > Yonko > Amiral.

Dostum Oden> Ryuma'yı söyleyen kişi Ryuma'yı falan görse amenna da öyle bir durum yok. Kaido'nun lafı Oden ve Mihawk için daha geçerli. Çünkü bu sözü söyleyen kişinin saydığımız isimleri az çok biliyor olması lazım ki karşılaştırma yapabilsin. He fanatik olsaydım işin içine Ryuma'yı da katıp Oden > All diyebilirdim rahatlıkla. Ama ben sadece gerçek manada çıkarabildiğim anlamı yazıyorum buraya. Ryuma'yı görmemiş adam, onunla diğerlerini nasıl karşılaştırabilsin?

Ayrıca ben kesin demiyorum zaten. Direkt Oden > Mihawk demem işin biraz makarası. Ama yarın ilerde birisi bu argümanı yazsa boş diyemeyiz kısaca.
Tamamdır :D Oden güçlü de olabilir ayrıca anormal değil. Sadece çıkarım noktasından gittim.

Oden bu Kaido balonundan güçlü net şekilde, Mihawktan güçlü olması anormal olmaz :d

Mihawk'ın unvanının iplenebilmesi için Shanks'ın kılıç ustası olarak nitelendirilmemesi lazım. Roger, Rayleigh, Shanks kılıcı bir amaç değil araç olarak kullanan dövüşçüler olarak seride yer alıyorlar bence. Kaido'nun sopayla Wb'nin kılıç olduğu iddia edilen adam rüyasında dahi kılıç olamayacak olan bisentoyla dövüşmesi gibi bir şey işte.

Filo Amirali ne sence? Bence KK seviyesi.

Roger KK ile arasındaki farkı güzel gösterdi de yonko olacağı kesin, şu Kaidonun duruşa bakarsak. KK ile Yonko arasında da fark var az çok belli

10 vs all yaparken bile Kaido hile ile yeniyorsa net Oden üstün
Oden'e KK ayarı dememin sebebi, Kaidou gibi bir adama bıraktığı o sızı değil aslında.

WB ve Roger gibi iki azmanın yanında dünyayı gezmiş kendisini farklı kulvara taşıyacak bir adam. Bu t
Sınırıma ulaştım muhabbeti vardı, orası sıkıntı.
1 saat kaynadıktan sonra sınırına ulaşsın bir zahmet.

Manga sayfası atıyorum, sanki kendi yorumumu katmış gibi cevap yazıyorsunuz. :D Bak yorum falan yapmıyorum. Oda demiş ki ''Samuray demek kılıç ustalarının Wano'daki ismi''.Benim yorumum değil. Sadece bu lafı aktarıyorum. Kabul edip etmemek sana kalmış. Ben sadece yazıyı aktaran aracıyım.
Reis o sayfaları hepimiz okuyoruz ama senden başka o şekilde anlayan olduğunu sanmıyorum. Bunu seni yermek için söylemiyorum, yanlış anlama. Ama aynı mangada, kılıç kullanmayan adamlara bile samuray deniyor. Sumocu kendine samuray diyor. Sadece 2 paneli bağlayıp devasa anlamlar çıkarıyorsun ama yanlış. Sen sadece yazıyı aktarmış olmuyorsun. Kaido'nun, Mihawk'ı da kattığı senin yorumundur. Shanks'ı katmadığı da keza öyle.

Shanks kılıç ustası değil diye birşey yok.Düello atıyorsan kılıç ustası olduğun için atıyorsundur vista gibi.Kılıcı araç olarak kullanan adına düello demez.Ve sesi beyazsakala kadar ulaşmış wb överek söylüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık