Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
geldiniz mi erkanın lafına ahahshshshbsskajs
Ben bunu hep söylüyordum ki zaten onun lafıyla ne ilgisi var.Mihawk wb daha güçlü benden diye mf savaşında kabul etmiş.Ünvan en güçlüyse wb doğal olarak kılıç ustası olmayacak.Mantıksal çıkarım bu başka bir sonuca ulaşamazsın.Kutucukta gerçek bilgi olarak ne yazdığına bağlı olarak tabii.

uzun zaman sonra forum bir karakterin gücünde mutabık ya. :D Oden baya güçlü birisi. Akainu kalibresindeki bir amiralin gücünde olmasa da amiral civarında gücü vardır.
Ben Fujitoradan güçlü olduğunu düşünüyorum Odenin :D Kizaru ile falan da aşık atar uzunca, yenedebilir. Akainu biraz tehlikeli, ona giremeyeceğim. Şu ana kadar çizdikleri arasında en çok beğendiğim olur kendisi.

Samuray lafından Mihawka yormaktansa samuray olan Ryuma yormak daha mantıklı be :D Geçerliliği de yok lafının da neyse

Belli olan bir şey var, Odenden deli korkuyor, öldürebilirdi diyor bak. Kendi de onaylamış. Hem Raizodan kendi saldırısını yemesine rağmen Odeninkilerin yanında bir hiçti diyor bak xd arada kendini de gömüyor skdjsjdks
İyi de ben samuray kelimesini yorumlamıyorum ki. https://manga4life.com/read-online/One-Piece-chapter-655-page-6.html

Brook: Samurai is the title of the swordsmen from the land of Wano.. Kısaca samuray demek Wano'daki kılıç ustaları demek. Samuray ve kılıç ustalığı farklı olsa tartışmam konuyu zaten.

En iyi seçenek Oda bile serisinde kimin kııç ustası kimin olmadığını bilmiyor. Bu seride kılıç ustasını belirleyen herhangi bir standart yok.
Roger,Ray,Shanks benim algıladığıma göre kılıç ustası ama Wb,Mom,Xebec değil.Gerçi Xebec hiç görmedik ona emin değilim.Böyle olunca taşlar oturuyor.Roger ölü zaten.Yani ya Shanks Mihawk’tan daha güçsüz yada onun kadar iyi bir kılıç ustası değil.Muhtemelen ikincisi çıkacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık