Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de ben samuray kelimesini yorumlamıyorum ki. https://manga4life.com/read-online/One-Piece-chapter-655-page-6.html

Brook: Samurai is the title of the swordsmen from the land of Wano.. Kısaca samuray demek Wano'daki kılıç ustaları demek. Samuray ve kılıç ustalığı farklı olsa tartışmam konuyu zaten.
William dediği gibi Raizo da samuray diye geçiyor. Kesin bir çizgide düşünemeyiz ki onu. Bu Oden > Mihawk demek için kesin argüman değil, Oden > Ryuma demek için daha uygun bir kalıp bana kalırsa ki onu bile diyemeyiz de. "Oden kadar güçlü bir samuray olmayacak" lafından ötürü konuşursam bu

Yav keşke Akainu demeyeydin can damarımdan vurdun :(
Akainu bile elinde kılıçla görülüyor geçmişte.Yani hakiyi en iyi kullanma aracı bu yoksa akainu gibi adalet delisinin deneyeceğini sanmıyorum.Ama kılıç kullanma konusunda çok başarılı olamamış anlaşılan o yüzden vazgeçmiş.Yada meyve yedikten sonra bıraktı bu da olabilir.

Sorun şu Mihawk en güçlüsü olarak geçiyor. Shanks daha güçlüdür unvanda gözü yoktur. Fujitora da mesela kılıç ustası olarak geçiyor. Belki o bile daha güçlü Mihawk'tan ama unvanı önemsemiyor. Kel Gorosei için de benzerini diyebiliriz.
Mihawk-Shanks rekabeti dışında diğerlerine hiç girmeyecek bence Oda. Yoksa işin içinden çıkamaz. Böyle bile açıklar olacak ya, neyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık