Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu da eklemek istiyorum: Oda'ya sövmek zorunda değilsiniz arkadaşlar. Yapılan işi beğenmek küçük düşürücü bir eylem değil. Ben ne zaman foruma girsem Oda'ya sayıp sövüyorsunuz ve epey rahatsız oluyorum bu durumdan. Ara verse kızıyorsunuz, bölüm verse verdiği bölüme kızıyorsunuz. Eleştirmek için bahane arıyorsunuz resmen. Nedir bu forumdaki Oda düşmanlığını anlamış değilim gerçekten.

9 kın ile Luffy dövüşse Luffy tekleyecekmiş gibi konuşuyorsunuz, bu adamları fazla hafife alıyorsunuz sanki. Shutenmaru, Neko/Inu, Kawamatsu, Denjiro falan komutan ayarında adamlar. Izo dediğin Beyazsakal'ın tümen komutanı. Kinemon Kaido'nun ateşini (Kinemon'un yeteneğinin ateş olduğuna dikkat çekmek istiyorum) kesmesi ve Ryō ile dikkate alınmayacak hasar vermesi absürt bir durum değil. Ayrıca Zoan kullanıcılarının en güçlü formlarının hibrit hâlleri olduğunu biliyoruz zaten, Kaido şu an hayvan formunda. Luffy Lucci'yi hayvan formunda rahat döverdi mesela. Kaido fazla bir hasar görmüş de değil, saldırıları karşılanıyor ve rakibin gücünü anlamak için şu anki stratejisi pek de yanlış gözükmedi bana. Senaryo açısından sıkıntılı bir durum göremiyorum. Asıl 9 kın o kadar yaşanmışlığa rağmen hiçbir şey yapamasalardı sıkıntı olurdu.
Sorun en başta Kaidonun zarar vermemesi adama dünyanın en güçlü canavarı deniyo ve adamın hiçbir saldırısı işlemiyor

Sorun en başta Kaidonun zarar vermemesi adama dünyanın en güçlü canavarı deniyo ve adamın hiçbir saldırısı işlemiyor
Şu an 20 yıl sonra yeniden gördüğü adamların gücünü tartıyor ve kendisi savaşmaktan zevk alan bir adam zaten. Zarar görüyor da değil, 2-3 güçsüz, spontane saldırısı karşılandı o kadar.

Bugün manganın spoilerlarının çoğunun çıkmış olması gerekiyor aslında.

Bir şey söylemek için erken ama 9 kının bu kadar güçsüz olduğunu nereden çıkarıyorsunuz? Yahu bu adamlar Oden ile beraber Kaido'nun ordusunu hiç ettiler be!

Kaido ile ilgili söylenenler de söylenti. Yahu İntihar etmeye çalışan biri neden Dünya'nın en büyük savaşını başlatmaya, o kadar planlar yapmaya vs uğraşsın?

Dış sesin her dediğini doğru kabul etsek bayağı bir sorunumuz olurdu ;)

Kaido %100 yenilmez değil, vücudunda Oden'in bıraktığı iz de bunun kanıtı. Gelişmiş silahlanma hakisi ile zarar verilebildiği gösterilmiş, 9 kının da bu gelişmiş silahlanma hakisini kullandığı gösterilmiş. Daha ne olsun? Hadi bakalım, Kaido 9 kından iyi bir hasar alacak sonra da Luffy indirecek onu.

Luffy eğer KAido'yu yardımla alırsa "Luffy o kadar güçlü değil KK olmamalı" diyecekler, Luffy yardımsız alırsa "Ulan 2 günlük velet Kaido'yu nasıl alır" diyecekler. Bu tartışmalar bitmez, fazla kurcalamadan düzgün güzgün tartışın :)

Bana yine de kaido gibi agresif bir adamın çoktan birilerini sakat bırakması gerekiyodu gibi geliyo
Ne kadar agresif Allah aşkına? Bayağı chill bir adam. Luffy'i bayılttıktan sonra Law'un peşinden gitmek yerine içmeye giden, Luffy meydan okuyunca gülerek "Hodrimeydan!" diyen, 9 Kın'ı dövüş sahasına sırtında götüren bir adamdan bahsediyoruz. Oden'in az daha onu öldürürkenki hâlini mi genelleyerek agresif olduğunu söylüyorsun?

Ne kadar agresif Allah aşkına? Bayağı chill bir adam. Luffy'i bayılttıktan sonra Law'un peşinden gitmek yerine içmeye giden, Luffy meydan okuyunca gülerek "Hodrimeydan!" diyen, 9 Kın'ı dövüş sahasına sırtında götüren bir adamdan bahsediyoruz. Oden'in az daha onu öldürürkenki hâlini mi genelleyerek agresif olduğunu söylüyorsun?
Kaido chill mi? Peki. Luffynin adı geçtiğinde kuduruyodu adam

Jack ve adamları ile düşman kuvvetleri savaşırken havada izliyor bu adam. Bunu topyekûn bir meydan okuma olarak gördüğü aşikar. O yüzden 20 sene sonra intikam almak için gelen 9 Kın'ın tüm gücünü görmek istemesinde hiçbir sakınca göremiyorum.

9 kın ile Luffy dövüşse Luffy tekleyecekmiş gibi konuşuyorsunuz, bu adamları fazla hafife alıyorsunuz sanki. Shutenmaru, Neko/Inu, Kawamatsu, Denjiro falan komutan ayarında adamlar. Izo dediğin Beyazsakal'ın tümen komutanı. Kinemon Kaido'nun ateşini (Kinemon'un yeteneğinin ateş olduğuna dikkat çekmek istiyorum) kesmesi ve Ryō ile dikkate alınmayacak hasar vermesi absürt bir durum değil. Ayrıca Zoan kullanıcılarının en güçlü formlarının hibrit hâlleri olduğunu biliyoruz zaten, Kaido şu an hayvan formunda. Luffy, Lucci'yi hayvan formunda rahat döverdi mesela. Kaido fazla bir hasar görmüş de değil, saldırıları karşılanıyor ve rakibin gücünü anlamak için şu anki stratejisi pek de yanlış gözükmedi bana. Senaryo açısından sıkıntılı bir durum göremiyorum. Asıl 9 kın o kadar yaşanmışlığa rağmen hiçbir şey yapamasalardı sıkıntı olurdu.
Kin'emon-Raizo ve Kiku 20 yıl zaman atlaması yaptı. Kaido ve adamları şuan ki güçlerinde olmadığı aşikar o zamanlar. Şimdi bu üçlünün çıkıp Kaido'ya hasar vermesi komedi harici bir karşılığı yok bende. Sorun bu 3lüde zaten işi de kiku ve kin'e yaptırdı şimdilik. Biri saldırısını durdurdu biri ağzını kesti.

Diğer 6'nın vereceği hasardan kimse nem kapmaz diye düşünüyorum lütfü bu 6lıya bir şey yapamaz ama 20 yıl atlayanlara her şeyi yapabilmesi gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık