Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc sahibi Zoro olduğunu kim söyledi? Yok öyle bir şey. O tahminler boşa çıkalı çok oldu. Zoro hiç işlendi mi bu arcta bir kaç yer hariç?
Öyle diyoduk öyle bekliyoduk... Ta Thriller Barktan beri Zoro için Wano muhabbeti dönüyordu. Benim hala beklentim var ama şuana kadar tek yaptığı kızın biriyle yatmak ve özelliği olmayan bi kılıcı almak oldu :artiz:

Izo hakili mermiyi sıkmış Kaido ya hayırlı olsun. Arc fight ı Bigmom la yapılacak.
Izo sıkmış Kaido'ya ama hasar verdiği söylenmiyor spoilerda. Sadece sıkmış.
Big Mom: "Bana borcun var."
Kaido: "O çok eskidendi."
Big Mom: "Bu, ömür boyu sürecek bir borç." gibi bir konuşma geçmişti. Onun altında yatan gizemle bir alakası olabilir mi? Big Mom kendi ruhundan Kaido'ya vermiş olabilir mi? Ondan mı ikisinde de ateş ve yıldırım güçleri var.

Kınları davalarında destekliyordum ama bir yerden sonra kabak tadı vermeye başladı. Karşılarında Orochi varken bunları yapsalardı tadından yenmez sahneler olacaktı ama koskoca Kaido'ya bunların yapılması saçmalığın daniskası resmen. Sevdiğim karakterler ama acilen Kaido'dan tek yemeleri ve aradan çekilmeleri lazım artık :/

Kınlar savaşın sonuna kadar ayakta kalacaklar.Düşenler olabilir ama hepsinin düşmeyeceği belli bişey.Hala bi ümitle teke gideceklerini düşünen boss seviciler görmekteyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık