Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Kaido ateş püskürmedi Kizaru’nun lazeri gibi birşey attı patlattı kaleyi.Basınçlı birşey yani.Oden’e yolladığı ateş işte normalinden.Kaleyi ace de patlatırdı ama bence entei atması gerekirdi.Gemi parçalamak kadar basit olmazdı sanırım.
Ateşi kullanarak yaptığı bir şey yine baya sıcak ve güçlü olması lazım. Evet gemi parçalamak kadar kolay olmaz Entei yıkabilir mi şüphelerim var? Ace'den dolayı değil tabii içi boş ateş topu sonuçta.

Teknik olarak kesebilir de yenemez. Ace sonuçta gelip beni kessin diye beklemeyecek.

P-up alır köpek gibi gelişir. Ama Queen'i tek yenmez. Dövüşün sonlarına kadar yardım alır o noktada gelişim sağlar ve tek yener. Gelişebilmen için o dövüşün içerisinde uzun süre kalabilmen lazım.
Luffy nasıl kaldı ? Şansıyla,kendi yetenekleriyle kaldı.Sanji'de suitin ve kendi özellikleriyle kalabilir.Kınların fişini çekicek bir Kaido varken sanmıyorum o taraftan yardım gelmesini.Law,Kid desen onlar Kaido'ya dalar.Senin dediğin gibide olabilir ama biz bu senaryoları zaten daha öncesinde gördük.Yine aynısı olabilir yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık