Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte senin Sanji'yi konumlandırdığın yerle alakalı bir durum bu.Senle ben aynı düşünmek zorunda değiliz.Ben daha güçlü bir seviyede Sanji bekliyorum.

Abi yapma gözünü seveyim.Yanlış bir argüman olsa neyse.Herifin k.hakisi çoğu komutandan bariz bir şekilde iyi seviyede,hızı desen yine iyi.Fiziksel özellikleri biraz zayıf kalıyordu ona da erkenden Suit p.upu geldi zaten.Adamlara arcın ortasından p.upları Oda başka türlü niye versin.Base halinin 2 tık üstü edecek belki Who'yu,Sasaki'yi dövsün diye mi alıyor bunları.Ki arc daha bitmedi daha p.up gelme ihtimali de hayli yüksek.
Hem yanlış hem de yanlış olduğu kadar itici bir argüman güzel kardeşim. Serinin ne zaman biteceği bizimkilerin daha kaç kere ciddi dövüşlerin içine gireceği belirsiz. Karakterler de edebiyle güçlenirler gelişimlerini adam akıllı işlersin. Ben diyormuyum Luffy yeni b.haki tekniği öğrendi sadece bu teknikle seviye atladı zaten üstüne fiziksel olarak gelişti e bir de g5 gelirse bizimki tamamdır Kaido'ya karşı çok yardım almasına gerek yok falan diye? Sanji nereye alıyor Queen'i 1 vs 1'de. Yardım alsın deyin vsnin sonunu bizimkiler getirsin deyin eyvallah. Zoro'nun sırları var off onda neler neler var diyen adamlar gibi yorumlamayalım şu vsleri.

Olay malesef Suit Sanji Queen seviyesi değile döndü çok alakasız ve boş diyorum .Bu Ultiyi alamayan Luffy'nin Yamato'dan güçsüz olması gibi.
Sanki biz suitle sanji Queen alamaz dedik olay hemen oraya dönüyor boş bi çıkarıma .

Mesela Luffy Katakuri karşısında gözlem hakisini geliştirdikten sonra bile dayak yedi alışamadı çünkü hemen buna uygun teknik geliştirdi Katakuri'nin gideceği yere yönlendirdi yumruklarını snake man .Gözlem hakisi sayesinde Snake Man gerçekleştirdi.

Suit'i yeni kullanan Sanji görünmezlik+hız+savunma power up aldı peki bunlara uygun bir teknik geliştirecek kadar alıştırma veya vs yaptımı hayır. Dediğim gibi şuan Noob Suit Sanji yani tekniksiz düz saldırı yapan sanji.

Evet Queen karşısında yeni tekniği açıklıyorum Sniper Sanji mermi gibi görünmeyecekhızlı olacak ve savunmayı aşacak. Yani ek power up gelmeyecek kendisi Snake man tarzı teknik oluşturacak.

Hem yanlış hem de yanlış olduğu kadar itici bir argüman güzel kardeşim. Serinin ne zaman biteceği bizimkilerin daha kaç kere ciddi dövüşlerin içine gireceği belirsiz. Karakterler de edebiyle güçlenirler gelişimlerini adam akıllı işlersin. Ben diyormuyum Luffy yeni b.haki tekniği öğrendi sadece bu teknikle seviye atladı zaten üstüne fiziksel olarak gelişti e bir de g5 gelirse bizimki tamamdır Kaido'ya karşı çok yardım almasına gerek yok falan diye? Sanji nereye alıyor Queen'i 1 vs 1'de. Yardım alsın deyin vsnin sonunu bizimkiler getirsin deyin eyvallah. Zoro'nun sırları var off onda neler neler var diyen adamlar gibi yorumlamayalım şu vsleri.
Zoro için en azından var olan ashura tekniğini ilerletmiştir diyebiliriz. Sanji'de o da yok.

Çok ciddi olmadığını düşünüyordum açıkçası şu an biraz üzüldüm dostum. Anti kavramını yanlış anlamışsın biraz çaylak haliyle 5 gün dövüşebilen Ace'in de Kinemon'dan önce pilinin biteceğini düşünmen falan :/
ateşi kesen kinemon ateşin kendisi olan ace i keser bence. pili biter mi bilmem tabi

Abi ben ne yazıyorum :D Sanji şu an Queen'in içinden geçer mi dedim ? Sanji'nin suitli haliyle kimle adam akıllı 1v1ini gördük ki herifin sınırını bilmiyoruz dememden doğru bir şey yok yahu.Üzerine p.up aldığı senaryodan bahsediyorum ben.Şu anki haliyle gömer dediğim yok.Karakterlerin zayıflıkları var,güçlü olduğu taraflar var.Queen hantal,gözlem fakiri,fiziksel gücü yüksek,zehirli silahlar yapan bir abi.Sanji'nin görünmez olabilmesi,hızı zaten adama ters.Düzgün 1 p.upla o seviyeye gelir ve kazanır.

Blueno'yu geçemeyen Sanji bu herifi yaracak Jyabra'yı yenmedi mi ? Yazar karakterlere arcın sonunu bırak ortasından p.up vermiş büyük savaşlara gireceklerinin göstergesi değil mi senin için bu ? Üzerine p.up geleceği de kuvvetle muhtemelken bunu savunmak saçma bir şey değil.Luffy Kata'yla dövüşürken aynı seviyedeler miydi.Aradaki farkı bariz yazar gözümüze sokmadı mı :D Tek fark k.hakiydi diğer konularda Luffy öndeydi gibi bir durumda yoktu.Sonra Luffy p.up aldı ama gene Luffy adamdan çoğu konuda geriydi.Bazı konularda aşırı öndeydi.Aynı durumda Sanji için geçerli çoğu konuda geri ama bazı kilit konularda da önde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık