Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy fanları: Luffy ve Tama olayını bırakalım da @RedTeroR şunu demiş yazalım. xd Belki unutulur. xd

Sübyan'dan ne istedi be! Keko gibi bide X şeklinde imza atmış binaya.
Genel olay bu, Tama'dan bir gol, takılmamaktan 2 gol yemişler hala bir press hala bir çabalama, taktir etmek lazım...

Tabi şaheserlerini hatırlayalım, Öğlene kadar Zoro kesilmiş, öğleden sonra Zoro kaçıyor :hhh:

Sen dürüst birisin reis; Luffy, Tama ve Drake olayına ne diyorsun? xd Oda'nın bence en kötü işlerinden birisi doğru ise.
Ya Luffy aptal ya Drake'i bilmiyor ya da ODA ne yazdığını bilmiyor bu adam Bege'ye sırf Pekoms'u vurdu diye yüzüne yumruk atmadan rahatlayamayacağım diyen adamdı :D Keza Zoro'da böyle bir şey deyip bir de Apoo'yu gördükten sonra ittifak yaptıysa vay haline serinin.

Ya Luffy aptal ya Drake'i bilmiyor ya da ODA ne yazdığını bilmiyor bu adam Bege'ye sırf Pekoms'u vurdu diye yüzüne yumruk atmadan rahatlayamayacağım diyen adamdı :D Keza Zoro'da böyle bir şey deyip bir de Apoo'yu gördükten sonra ittifak yaptıysa vay haline serinin.
Bunu ben de söyledim adamlar sayfa attı direk isim vererek X Drake diyor. Eee haliyle kabul etmek lazım bazı şeyleri.

40 sayfa ne ara atıldı ya yorumları okumaktan vazgeçtim şu an . :D Zoro ve drake zurnayı çalmasına anca mani olabilmişler sanırım parmaklarını değdirmesine izin vermemişlerdir.Birde çalsa kaç kişi durdururdu siz düşünün.:oleyo2: @RedTeroR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık