Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman Asura Doiji, King ve Queen'i ekmek yer gibi yer ya da sütlaç höpürdetir gibi höpürdetir mi diyorsun?
Ya kardeşim ben ne zaman King ve Queen Jackten daha güçlüdür dedim ilk önce bunu söyle bana.

Ashura Douji meselesine gelirsek, Ashura orada fırsattan istifade edip ya hak diye Jack babaya bir çizikcik atmıştır fazlası değil...
Üstelik bu adamın Odeni zamanında yaralamış biri olduğunu düşünürsek bu adam evvela Jacke az da olsa güç olarak yakındır.. tabii buna Jakku-samanın hybrid formu dahil değil daha ne çeşit bir azman göreceğimizi bilmiyoruz o yüzden çok yüksekten uçmak istemiyorum ama Jack kesinlikle Ashuradan daha güçlüdür.

Yalnız Jack'i konuşuyoruz da ne Queen'in ne King'in ne de Kaido'nun yarı zoan formlarını görmedik. Nihai dövüşler gelene kadar da göremeyeceğiz gibi. Allah belanı versin Oda.

Yani bence mantıklı bir eşleşme değil. Karşıdaki mihawk olsa Luffy dövüşse tamam dicem de Kaido bildiğin hayvan. Kılıç tokuşturması lazım değil mi "dünyanın en güçlü kılıç ustasının" birileriyle.
Bakalım reyiz göreceğiz, benim beklentim o valla :D
Valla King'ten hasar almamak Zoro'nun 2 yıl sonra gösterdiği her şey öyle bir durum var reis :rolleyes:
Zoro’nun Seppuku ile yargıcı ve binayı kesmesi>Sanji :ehe:

Son düzenleme:
Tüm novalar tamam olmadan dövüşler başlamaz gibi duruyor. Öteki bölüm Kid ve Law da gelir ya da ikisine de birer bölüm çizer. Sonra 1-2 boş beleş oyalanma hikayesi vs. Sonra bir ara ohh.. 4-5 bölüm yani 2 ay sonra yavaştan bir şeyler görürüz(inşallah).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık