Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tüm novalar tamam olmadan dövüşler başlamaz gibi duruyor. Öteki bölüm Kid ve Law da gelir ya da ikisine de birer bölüm çizer. Sonra 1-2 boş beleş oyalanma hikayesi vs. Sonra bir ara ohh.. 4-5 bölüm yani 2 ay sonra yavaştan bir şeyler görürüz(inşallah).
1000. Bölüme kadar boş beleş dolaştıracak karakterleri. 1000. Bölümde Kaido’nun karşısına çıkartır poz kestirir novalara.

1000. Bölüme kadar boş beleş dolaştıracak karakterleri. 1000. Bölümde Kaido’nun karşısına çıkartır poz kestirir novalara.
Aynen. Önce editörler bölümü bi' şişirir. Ben böyle bölüm görmedim gördüysem de hatırlamıyorum falan derler :) Sonra tüm novaları Kaido'nun karşısına çizer. Sonra Kaido bunları hallaç pamuğu gibi savurunca Lütfü mütfü kalır geriye. Sonra tüm Wano haydi billurlarını yediğimin Lütfüsü sen başımıza gelen en güzel şeysin, Tanrının bir lütfü, Wano'nun güneşisin diye böğürürler, en son da Lütfü Kaido'yu devirir ve hemen yonkou seviyesine çıkar. Mutlu son.

Üye silindi 5781

Şöyle bir spoilera göz gezdirdim.
Zoro'nun kılıçları son bölüm soldaydı, çok konuşulmuştu hatta.
Bu bölümde sağa almış tekrar kılıçları.
Büyük ihtimalle kılıçlarının solda olma sebebi kılıçların o "Hasır Şapkalılar pozu"nda yer kaplamasın diyeydi , bir başka üyenin bir yerini vesaire kapatır diye.

Spoilerların kademeli olarak gelmesi nedeniyle bu kadar olması normal gibi 200sayfanın. Tüm spoiler tek sefer gelseydi 100 sayfa anca olabilirdi. Bir de 4 gün geçti konu açılalı. Ortalama 50 sayfa normal gibi geliyor.

Jack tek başınsa minklerin icinden geciyo inu ve neko daha yeni harekete gecmiş kaido efendi olanları seyredior hadi o seyrediyor da bu samuraylar neden seyrediyo bunlar kaido'ya dalmaya gelmedimi ashura denji kawa kin ne halt etmeye popcorn alıp sinema film'i izleyen insanlar gibi savaşı izliyor demekki queen ve king de orda olasa adamlar kaido'ya elini bile süremeden kaybedecek. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık