Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seri başındaki Zoro'ya yoruyu çeken Mihawk'ı görmeden Luffy mi gömülüyor :ehe: Luffy o g4ü yeni haki tekniği olmadan kullanınca gücünün hepsini göstermiş olmuyor :(

Yok. Garp bir korsanla ittifak yapıp o dönemin en büyük gücünü alt etmiş. Şimdi de iki yonkounun ittifakına karşı Drake Luffynin yanında. Tek fark Drake'in çapı. Bir Garp edecek seviyedeyse ancak tarih tekerrür eder işte. Pek ihtimal vermediğim ama seveceğim bir kurgu.
Arada şöyle bir fark olur yine de Garp ittifakın tercih edileni olmuştur, Drake tercih eden.

G4 büyük ihtimalle oyalanmadan hızlıca işi bitirmek ve yukarı çıkmak için. Acele ettiğinden dolayı pek gömülecek bir durum değil bence o.

Onu boşver de Law'a ne diyorsun. Tam anlayamadım ben hala. Law'ın gidişini izliyor oluşuyla mı serbest bırakıldığı düşünüldü. Yoksa her şeyi yapan Drake'myıdı.
Şu sahnede ayağı gözükenin Drake olduğunu düşünüyorum. Law'da serbest bırakıldığını kendisi söylüyor.
Hawkins'de Drake'den şüphelenmiş olabilir. Hem Law ve Drake aynı denizden geliyorlar. Geçmiste ikisinin kaderi kesişmişti.

Beklediğim gibi,Drake Luffy'nin yanında savaşacak.Mükemmel olacak.Sonunda Drake kendini açığa çıkartıyor.Beklediğimizden çok daha büyük bir planla karşımıza çıkabilir.Law da senin planınsa uyarım diyordu

Şu sahnede ayağı gözükenin Drake olduğunu düşünüyorum. Law'da serbest bırakıldığını kendisi söylüyor.
Hawkins'de Drake'den şüphelenmiş olabilir. Hem Law ve Drake aynı denizden geliyorlar. Geçmiste ikisinin kaderi kesişmişti.
Hawkins Law'un Luffy'e ihanet edeceğini anlamış bu sahnede.Seni çakal bakışı atmış Law'a.Yağlı kapı buldun tabii dercesine haha :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık