Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake'in kılıç timi kime bağlı acaba? Denizci karargahında yonkoların ödülleri açıklandığı vakit Linlin, Kaido ve Oden'ın neden bir araya geldiklerini düşünüyorlardı(belki hafızam beni yanıltıyor olabilir). Buradan şu çıkıyor, denizciler Oden'ın öldüğünü ve Kaido'nun Wano'yu yönettiğini bilmiyor. Bu da Drake'in örgütünün denizcilerin içinde ayrı bir oluşum olduğu anlamına çıkıyor. Gerek adındaki kılıç kelimesinden gerekse ayrı bir oluşum olması sebebiyle bu örgütün başındakinin Issho olduğu kanısındayım.

Bu yüzden Issho gelebilir. Ayrıca dinozorlar ve göktaşının birbirleriyle ilintili olması da var.
Bilgileri Coby'e veriyordu. Coby'i eğiten Garp'tı. Basit şekilde Garp'a çıkıyor yol. :p

Ben Aokiji olduğunu düşünüyorum. En tepedeki isim olarak. Akainu ve Aokiji ikisi de Dünya Hükümetinden rahatsız. Akainu dövüşü kazanınca böyle bir şey önerdi Aokiji de kabul etti diye düşünüyorum.
Ama dediğin gibi Fuji de olabilir veya Garp. Garp-Aokiji-Drake-Coby şeklinde de olabilir.
Ben de hep,
dövüşü Aokiji kazanmıştır ve casusluk yapmayı kabul ettirmiştir diye düşünmüşümdür.Coby - X Drake - Garp - Aokiji - J.D. Soul benzer kafadaki denizciler gibi

956. bölümde Drake, Coby ile konuşuyor. Coby, Luffy'i seviyor.
Spoilerde 956. bölümden bahsedip Drake'ın Luffy'e katılması deniyor. İttifaklığa mesaj çakmış. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık