Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arcın ve düşmanın büyüklüğüne göre değişiyor değeri ama eylem olarak baktığında aynı aslında. O dediklerin olursa zaten sorun kalmayacak ve kimse bu olanları hatırlamayacak bile. Umarım öyle olur.
Valla ben şov yapmasından öte direkt renkli donunun paçavraya dönmesini ve genetik mutasyonunu uyandırıp üstüne haki teknikleri katarak eski stilinde birinin içinden geçmesini bekliyorum. Yoksa suitle ne yaparsa yapsın beni çok ırgalamaz.

İmparatorlar
Oğlunu kurtarmaya gidip hem oğlunu kurtaramayan, hem de diğerlerinin ölümüne sebep olan bir salak
Deniz canavarına kol veren, 14 yıldır birinin gelmesini bekleyip hiçbir şey yapmayan bir alkolik
Oden'i ne zaman düşünse korkudan altına bırakan, ölmek istiyorum diye nara atıp ölmekten deli gibi korkan bir yıkık
Seriyi yaratan kişinin bile sevmediği, koca göbekli çirkin bir kadın
Sağ kolunun denginden tüm tayfası ile beraber tek yiyen çenesi düşük bir adam.

Amiraller
Dünyanın en güçlü adamına yenilse bile kafasının yarısını alan bir sayko
O sayko ile meyve dezavantajına rağmen on gün savaşabilen ikinci bir sayko
Işık hızında estetik bir şekilde adam dövebilen üçüncü bir sayko
Kör olmasına rağmen ortalığın içinden geçen bambaşka bir sayko
Bir de üç yıldır yemek yemeyen bir deli var.

Vallahi amiralciyiz şu saatten sonra @Aiden @Vintage Culture
Doğru yolu buldun

Neyse herkes sakin olsun... Sanji, Queen’i alacak... King’in elinden Momo’yu kurtardı... bir de Queen alırsa yeter de artar bile... :D
Zoro ve Luffy ise apayrı bir olay kimse onlar Şov üstüne şov yapacaklar...:a:
Günde 100 yorum atıyorsan 90'ı ''Zoro şov yapacak'' şeklinde galiba. Sadece bugün bu üçüncü defa benzer yorumu okuyuşum. Rastgele denk geldi onlar da. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık