Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kodumu renkli donu parçalanacak zaten defalarca yazdım Sanji'yi genetik mutasyon + haki teknikleri paklar gerisi tıraş. Yalnız ben bu kadar nazlı bir spoiler görmedim günlerce gelmedi şimdi de gıdım gıdım bilgi geliyor lanet gelsin ya

Bu işin ortası yok. Ya suit kalacak ve diyeceğiz ki Sanji buna muhtaç ya da suit parçalanacak ve Sanji başka bir hale gelecek ve bunun üzerine ihtiyacnın olmaması üzerinden karizma kasacak.

İlki daha muhtemel gözüküyor.
Oda utanmasa Sanji’nin dovus stilini komple degistirecek. Ben de suit’in kalici oldugunu dusunuyorum. Beles de olsa sonucta bir power-up ve Sanji’yi en az 7-8 seviye uste tasiyor?.

Gerçekten mentalimi bitirdi bu adam. Açıp okuyasım gelmiyor, sürekli aynı şey. :/
Hep bir şeyler yapıyor, birilerini kurtarıyor zaten. Vergo'ya karşı Tashigi'yi, Dof'a karşı tayfayı vs. ama güç olarak da üstünde şov yapılan karakter olmaktan kurtulamadı bir türlü. Tayfanın en büyük 3.savaş gücü bu hallere düşmemeli. Geçmişi böyle olmasa, bugün düştüğü duruma laf etmezdim zaten.
Aynen öyle. :( Geçmişte bu kadar şamar oğlanı olmasa, hakkı yenmese tamam diyeceğim istediği kadar suitle kurtulsun. Ama ayıptır yani bu kadarı :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık