Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
odanın eşşekliği itibarını 2 paralık etti koskoca yonkou neymiş kalkıp kaidonun yanına geliyormuş sonra king gemiyi düşürmüşte hafıza kaybetmiş işi gücü meme göstermek olan ecchi isekai animeler bile böyle saçma kurgu yapmıyor
İki yonko düşman olduğu anda böyle olacağı belliydi ama yine de bu kadar rezil etmesini beklemiyordum... :D
Amin, Amin, Amin, Amin, Amin, Amin, Amin, Amin, Amin, Amin,
Amin...

Ben üzerime düşeni yaptım 41 kere deyin oluyormuş :a:
Hahahah Aminnnn sjjss

@Calgara Konu Zoro olunca bunu yapacaktır... artık ciddi ciddi iş bu noktaya doğru gidiyor... :D

Ula Franky İmparator tayfasın girese Yc10 üzeri olur. O geçen bölüm üzerinde patinaj çekti Robin de aynı şekil.. saçmalık

KnY satışta farkı koymadı mı ya? One Piece fanları ne kadar kötü seri olduğunu, animesinin taşıdığını tartışadursun, adam tokatladı geçti. Çakıldı sayılmaz mı
o belli bir süreliğineydi sanırsam çakılma yok hala 1 bu arada keşke çakılsada aklını başına devşirse

KnY satışta farkı koymadı mı ya? One Piece fanları ne kadar kötü seri olduğunu, animesinin taşıdığını tartışadursun, adam tokatladı geçti. Çakıldı sayılmaz mı
Kny geçti de ikl ciltleri bile sattı ya. :D Adil olmaz.

Big Mom, Luffy ile Hyo reyize koyduğu gibi bir koysa pekmezini akıtacak tayfanın ama bir tek Luffy'e vuruyor.:(
Hyo bile hasarsız çıktı ya ondan. :D Asıl soru Luffy neden vurmuyor? Ulan big Mom'ı bırakıp nereye gidiyorsun. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 41)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık