Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ashura'nın aslında farklı olduğu belli çünkü en basit şekilde bakarsak bile, normalde 3 kılıç stili kullanıcı olan Zoro'nun, 9 kılıç stili kullandığını görüyoruz. Yani buna bir teknikten ziyade form demek daha mantıklı geliyor bana. Sadece şimdiye kadar tek saldırı yapıp formdan çıktığını gördük, ben artık formdan çıkmadan birden fazla saldırı yapmasını bekliyorum.
Ashura'yla ilgili en garip olay, g2,g3 ve dj ile aynı zamanda ortaya çıkmasına rağmen sadece 2 kere kullanılması ve 2 yıl sonra hala hiç kullanılmaması. Bence Oda ilk başta g3, dj gibi düşündü Ashura'yı ama 2 yıl sonra onu farklı bir konuma soktu. Onun üzerinden bir hikaye ya da karakter gelişimi bile işleyebilir. Belki Sanji'nin gen uyanışına benzetebiliriz.
Ashura wikide 9 kılıç stili olarak geçiyor. Yani bunlara 1/2/3/9 kılıçlı teknikler/formlar şeklinde bakınca çok da bir şey değişmiyor. Ama tabi benim bahsettiğim teknik bu şekilde değildi. Senin dediğin gibi daha mantıklı olabilir. Ruh uyandırmadan ziyade dediğin gibi sürekli kullanım daha mantıklı geldi bana. Ama güç anlamında diğer formlar bir yana, Ashura bir yana diyemiyorum(En azından tek seferlik kullanımda). Ashura belki en güçlü tekniği olabilir ama diğer saldırıları ile arasında fersah fersah fark yoktur. İkinci defa Ashura kullanmasaydı böyle düşünmezdim ama.

İkinci paragrafta haklısın demek istiyorum ama aklıma Luffy'nin Moriah önünde G2+G3 aynı anda kullandığı saldırı geliyor. Düşündüğümüzde çok güçlü bir saldırı ama ondan sonra nerdeyse hiç kullanmadı galiba. Oda'nın bu tarz durumları olabilir. Çok düşük ihtimal ama olmaz da diyemiyorum ben. Dediğin gibi Sanji'nin gen uyanışı gibi Zoro da o şekil yapabilir demek isterim ama Oda o genleri de uyandırmadı.:D Ve artık ondan da emin olamıyorum. Beklenti var ama düşük.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık