Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 989: Kaybettiğimizi Hayal Edemiyorum

Sizce Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk göründüğünde " Ben erkeğim. " dedi, Luffy'e. :oops:
Hem alkolik hem zalim hem baskıcı babası yüzünden işte. Kızcağızı esiri yapmış. Bileğinde patlayan kelepçeler, yüzünde maske. Oğlumu getirin oğlum Shogun olacak diye geziyor. Yazık ona :( Kaido > Palu Ailesi Tuncer :(

Edit: Afganistandaydı sanırım erkek çocuğu olmayan aileler bazı kız çocuklarını doğumundan itibaren erkek olarak yetiştiriyorlardı. Tıpkı Kaido gibi. Çok spesifik hikayeleri var tabi hepsi aynı sebepten öyle yetiştirmiyormuş. Kimisinin oğlu ölmüş sebebi o kimisinin oğlun olmuyor, kimisi oğlun olana kadar öyle yetiştiriyor oğlu olunca salıyor vs neyse ya belgeseli falan vardı okuyun, izleyin öğrenin şimdi hem eksik falan hatırlarım yanlış olur üzülürüm hem üşendim anlatmaya.

Son düzenleme:
Luffy arkamı kollayın demiş vay bea tayfa şuan gözümde büyüdü younkoya kafa tutmak güzel artık ezik değiller :D zoro vs kim olacak yada Sanjinin rakibi :D daha ortada marco falan yok bigmom tayfası yok :D benim düşüncem luffy yukarı çıktığında samuraylar kanlar içinde yerde olacak luffy bunu görünce cılgına dönecek ve büyük vs başlaayacak :D

Luffy arkamı kollayın demiş vay bea tayfa şuan gözümde büyüdü younkoya kafa tutmak güzel artık ezik değiller :D zoro vs kim olacak yada Sanjinin rakibi :D daha ortada marco falan yok bigmom tayfası yok :D benim düşüncem luffy yukarı çıktığında samuraylar kanlar içinde yerde olacak luffy bunu görünce cılgına dönecek ve büyük vs başlaayacak :D
Yalnız yukarıda jack de var Zoro beraber gidelim dedi ya belki jacki ikiye bölüp vs ye dahil olur
:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık