Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağlasın Zoro fanları ama yok şimdi tartışmalar başlar King=Killer felan diye. :hhh:
Reis geçen haftalarda Sanji>Zoro konusu açmayı düşünüyordum. Hatta baya detaylı detaylı yazmaya başlamıştım bile resimlerde koydum içine. Şu spoiler gelsin ondan sonra açmayı düşünüyordum şimdi tam isabet oldu. Sen ne diyorsun? :D

Bu arc bittikten sonra muhtemelen monster trionun rakibi karasakal korsanları olacak. Benim gözümde karasakal korsanları kaido korsanlarından daha uyanık ve daha güçlüler. Eğer luffy kaidoyu, zoro ve sanji king ve queenı sololayamazsa. Karasakal korsanlarına karşı ne yapacaklar ? Denizcilerin zaten son boss oldugunu biliyoruz. Yani bu arcta solo fightları kazanmaları gerekiyorki son bosstan önce en tehlikeli grup olan karasakal grubu ile başa çıkabilsinler. Onun için sanji zoro vs king queen olmalıdır.
Kesinlikle bende aynı fikirdeyim,eğer yonkou indirme arc'ında isek sanji ve zoronun hakkı 1-1 de komutanları indirmektir.

Bölümun görünen yanlız 6 sayfası sızdı kaido minkler 4 sayfa sanji king 1 brook big mom 1 sayfa daha 10 sayfa var bu 10 sayfa da king vs sanji 1-2 sayfa daha yer kaplasa en az 7-8 sayfalık bir gizem var.

Reis geçen haftalarda Sanji>Zoro konusu açmayı düşünüyordum. Hatta baya detaylı detaylı yazmaya başlamıştım bile resimlerde koydum içine. Şu spoiler gelsin ondan sonra açmayı düşünüyordum şimdi tam isabet oldu. Sen ne diyorsun? :D
Yakışır derim, zaten bu Zoronu hep ikinci en güçlüyle döğüştüğü veya yardımcı kaptan olduğu yalanı miti olması Zoro fanlarının tutunacak dalı yok, ha bi kullanmadan power up aldığı ashura var.:artiz:

Bu arc bittikten sonra muhtemelen monster trionun rakibi karasakal korsanları olacak. Benim gözümde karasakal korsanları kaido korsanlarından daha uyanık ve daha güçlüler. Eğer luffy kaidoyu, zoro ve sanji king ve queenı sololayamazsa. Karasakal korsanlarına karşı ne yapacaklar ? Denizcilerin zaten son boss oldugunu biliyoruz. Yani bu arcta solo fightları kazanmaları gerekiyorki son bosstan önce en tehlikeli grup olan karasakal grubu ile başa çıkabilsinler. Onun için sanji zoro vs king queen olmalıdır.
solo savaşları ve net hepsinin yonko tayfası ggücü olmaları karasakal ile olan şavaşta olur bence bu arc hepsi baya baya yardımla dövüşecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık