Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşüşlere alışığız yaw. En fazla zart diye yarar King Sanji'yi. Çöp farmlamaktan iyidir her türlü^^
Sonradan fark ettim onu hala fodder keserek exp kasıyor :D
Kartallar yüksekten uçar.:cool:
Haklısın reis. TÜM ZORO FANLARI DİKKAT EDİN, hor gördüğünüz, Fahişe avcısı dediğiniz SANJİ YİNE AMA YİNE icraat peşinde. Wano arc'ı Zoro'nun arc'ı falan geçin bunlar her arc Luffy'nin hakkıdır. LAW SAĞ KOLDUR BUNDAN SONRA HADİ EYW.

Bu arc bittikten sonra muhtemelen monster trionun rakibi karasakal korsanları olacak. Benim gözümde karasakal korsanları kaido korsanlarından daha uyanık ve daha güçlüler. Eğer luffy kaidoyu, zoro ve sanji king ve queenı sololayamazsa. Karasakal korsanlarına karşı ne yapacaklar ? Denizcilerin zaten son boss oldugunu biliyoruz. Yani bu arcta solo fightları kazanmaları gerekiyorki son bosstan önce en tehlikeli grup olan karasakal grubu ile başa çıkabilsinler. Onun için sanji zoro vs king queen olmalıdır.

Sonradan fark ettim onu hala fodder keserek exp kasıyor :D

Haklısın reis. TÜM ZORO FANLARI DİKKAT EDİN, hor gördüğünüz, Fahişe avcısı dediğiniz SANJİ YİNE AMA YİNE icraat peşinde. Wano arc'ı Zoro'nun arc'ı falan geçin bunlar her arc Luffy'nin hakkıdır. LAW SAĞ KOLDUR BUNDAN SONRA HADİ EYW.
Zoro the grinder. Bundan sonra Zoroyu böyle çağıracaz. :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık