Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zeus ile Nami arasında nasıl bir yakınlık oluyor abi kafayı yiyeceğim ya. Bir yerde BM'nin ruhundan oluşmuş bir yaratık var (Onun isteklerine boyun eğmek zorunda) diğer yandan zeusu zorla kendi tarafına çekmek isteyen güçsüz birisi var. Ya mantık vallaha 000.0000. Oda trollemeye devam ediyor BM ile bizi. Zeus nasıl oluyorda BM'ye karşı direnebiliyor saçmalık ötesi yahu. Onu geçtim bu kadın hiç ciddi bir hasar veremiyor kimseye... Nami'nin 'Senle ve Ben artık bittik' demesi de üzücü ya . Bir yonkou ile dövüşte Nami gibi birinin bu kadar avantaj elde etmesi gerçekten hikaye açısından baya üzücü. Bunu mantıklı şekilde yapsa neyse ama ortada mantık 0. Zaten BM Arcından sonra mantık aramayı kesmiştim ama ne bileyim insan ümitleniyor be işte. Eski günlerin hatrına.

BM gözümde artık yonkou filan değil, Yonkouların Buggysi bu kadın. Nasıl ki Buggy shickilik sistemine alınırken amaç trollüktü. Bu da aynı mantık diye düşünmeye başladım. Gücünde sıkıntı yok ama baya aptal bir karakter olmaya başladı gözümde.

Üye silindi 1004

Sanji kendisini öldürecek kadar büyük bir saldırı geldiğini fark ediyor. Yoksa BM azıcık kesmek için mi saldırıyor? Düşman bu öldürmek için saldıracak tabi ki.
Sonuç olarak King meyve yeteneğini kullanma gereği duyuyor.Yani Sanji sağ kola meyve açtırdı diyenler yanılmıyorlar.

Ha bana sorsan Meyvesini açınca daha güçlü diye bir şey yok. Eğer Sanji ile dövüşecekse yakın dövüşte tekrar meyvesiz haline dönebilir. Meyveliyken yeterince çevik olamayabilir. Sanji elinden kurtulursa hızı ile iş yapmaya çalışır.
İnsan formuyla aynısını yapmayı denese yapamaz zaten. Gökyüzünden 205 lb ki bu gerçek hayatta tahmin edilen ağırlığı. King dev olduğu için daha da ağır. Yine 205 lb bir şeyle gökyüzünden yere çakılmak kadar ölümcül olamaz. King'in insan hali istese öyle öldürücü olamaz.

Ne Zoro ne de Sanji şuan King kalibresinde adamlar olmamalı zaten. Kata'da Luffy nasıl tokatlana tokatlana yendiyse adamı eğer bizim elemanlar dövüşecekse King'le düşe kalka yenmeliler. Mümkünse birlikte sırt sırta. :mincika:

Eğlenceli bölümdü.

Jack tam bir deli oğlan. Kaido'nun asıl oğlu o olmalıymış. Nasıl da sahip çıkıyor.

Numberslar çok göze sokuldu. Gerçekten adları gibi bir numaraları var mı merak ediyorum. Ama yok gibi geliyor.

King'in gözlemi arkasındaki ninjayı -ki ninjaların olayı gölge gibi olmak- fark edecek kadar iyi. Görünmez birini fark etmek baya zor demek ki. Gözlem uzmanı olmadığı belliydi ama gözlem fakiri de değilmiş. Yavaştan ilgi çekmeye başladı.

Sanji iki yıkımcının arasından Momo'yu alarak iyi iş çıkardı. Hoş bütün işi görünmez suit yaptı ama neyse :p şaka şaka vurmayın. King'in Shinobu'ya saldırısını da blokladı.

Genelev diye savaşın ortasında kaybolan adam tam da olması gereken yerden çıkıyor. Üff ne ters köşe yaptın Oda. Karaktere o kadar sövdürttün yazık değil mi.

Linlin'in saldırısı çok fena kim yese tek yiyecek gibi. Atomik seviyede yok ediyor bildiğin. Ama bu seride böyle saldırılar hep ıskalanır maalesef. Sadece ooo nasıl güçlü diyelim diye çiziliyor. Hakikaten de ooo nasıl güçlü. Ancak... Linlin'in bahtsızlığı halen devam ediyor. Kadın hasar almıyor diye üzerinde fantazi yapmayan bir Zoro bir de Luffy kaldı tayfada. Ayrıca bu Luffy, Linlin'den niye bu kadar tırsıyor arkadaş.

Franky ve Brook reyizlere selam.

Son olarak uzun zaman sonra ilk defa tayfa bir arada. Saçma sapan bir şekilde de olsa hepsi icraat yapacak ve ön planda olacak gibi. Bunun sinyalini almak beni sevindirdi. Artık tayfa görelim lütfen.

Zeus ile Nami arasında nasıl bir yakınlık oluyor abi kafayı yiyeceğim ya. Bir yerde BM'nin ruhundan oluşmuş bir yaratık var (Onun isteklerine boyun eğmek zorunda) diğer yandan zeusu zorla kendi tarafına çekmek isteyen güçsüz birisi var. Ya mantık vallaha 000.0000. Oda trollemeye devam ediyor BM ile bizi. Zeus nasıl oluyorda BM'ye karşı direnebiliyor saçmalık ötesi yahu. Onu geçtim bu kadın hiç ciddi bir hasar veremiyor kimseye... Nami'nin 'Senle ve Ben artık bittik' demesi de üzücü ya . Bir yonkou ile dövüşte Nami gibi birinin bu kadar avantaj elde etmesi gerçekten hikaye açısından baya üzücü. Bunu mantıklı şekilde yapsa neyse ama ortada mantık 0. Zaten BM Arcından sonra mantık aramayı kesmiştim ama ne bileyim insan ümitleniyor be işte. Eski günlerin hatrına.
Herkesin korktukları gerçekleşiyor gibi.Sonuçta Oda odunu 2 yonkou u koyarken beynini kullanmazsa böyle bir yonkou u trolleyerek devre dışı bırakmaya çalışıyor.Normalde Big Mom orada hızlıca bitirmesi lazımdı.Onu geçtim koskoca yonkou u 1-2 ezikle aynı karede vs göstermesi bile kepazelik.Bunları gördükçe demekki Shanks inde usoopla vs attığını görürüz ilerleyen arclarda.Kendi adıma artık saldım ben.Mantığın zerre tanesi yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık