Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkesin korktukları gerçekleşiyor gibi.Sonuçta Oda odunu 2 yonkou u koyarken beynini kullanmazsa böyle bir yonkou u trolleyerek devre dışı bırakmaya çalışıyor.Normalde Big Mom orada hızlıca bitirmesi lazımdı.Onu geçtim koskoca yonkou u 1-2 ezikle aynı karede vs göstermesi bile kepazelik.Bunları gördükçe demekki Shanks inde usoopla vs attığını görürüz ilerleyen arclarda.Kendi adıma artık saldım ben.Mantığın zerre tanesi yok.
BM'yi aç bıraksalar devre dışı zaten. Kadını sokmadığı kepazelik kalmadı. 'Wedding Cake' diye bağırttırarak kendi bölgesi olan yerleri yerle bir ettirdi, öcünü almak için kaidonun mekanına gelmek istedi bir tane komutan geldi gemisi ile birlikte tüm tayfasını denize yolladı, hafızasını kaybetti bizim tayfaya istemeden de olsa yardım etmiş oldu... Yav bu rastlantı olan olaylar haddini baya aştı, artık çok sırıtıyor be kardeşim nasıl buna müsade ediyor oda anlamak mümkün değil. Roger bundan kitabeyi çalar, bizimkiler de aynı şekilde kitabeyi kopyalar... Bu kadını takan yok, güçlü ama dezavantajı çok fazla. Tüm bu dezavantajları yetmiyor muş gibi bir de Mother Caramel diye birinin fotoğrafı kırıldı diye kadın kendinden geçti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık