Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof:Ağır yaralandım dur içten ipliklerle ağır yaralarımı onarayım sonra hiç bir şey olmamış gibi rakibimi pataklamaya devam edeyim.
Kata:Rakip hızlı saldırıları güçlü dur geleceği göreyimde ne saldırı yaparsa yapsın önceden sezip savuşturayım.
.
.
.Bunun gibi binlerce örnek verilebilir bir de yonkoumuza bakalım;
Bigmom(Yonkou): Aha kafama dinazor düştü hiç farkedemedim dur bayılayım beni paketlesinler.Aha yüzüme motor düştü dur savaşın ortasında bayılayım.Sahi ben Yonkou sam serideki çoğu adam ilahlığını ilan etsin o zaman....
Tutarlı olmak çok zor bir şey değil mi Oda efendi.Hiç kendini yıpratma zorlama tutarlı olmak için takıl kafana göre nasılsa dünya senin dünyan.

987
988

Daha önce yapıldı mı bilmiyorum tüm yorumlara bakamadım geniş bir zamanda bakmayı düşünüyorum.

Sanjici arkadaşların bayramını kutlar oyumu franky'e basarım...

WCI da Linlinden kaçıyordu, hala kaçıyor. İkisinin arasında Kaidodan tekini de yedi. Attığımda hiç bir yanlışlık yok.
Adam ne yapacağını şaşırdı. Bir tarafta Bm, diğer tarafta sanji'ye ne olduğunu merak ediyor. Karakterler zaten oda'nın kafasına göre kayboluyor. Bir önceki bölüm luffy ve yamato'ya dalacak olan who ve ulti nerede?

O kanatla nerede uçmuş ben göremedim çünkü? Tüm ID o kanattan takıyor? Hepsi uçarak mı kovaladı Luffy'i? Adam sıçrıyor boşluğa.

ID'deki kanatların en büyü Magellan'da o da 3'te biri kadar.

Bölüme bakınca uçuyor ihtimali daha yüksek. Ayrıca Sanji zaten elinde tutup yere çalabilirdi uçamasa bile. Açıkça daha iyi bir hamle yapmak için meyvesini açmış adam.

Franky'nin artık kairoseki kullanma zamanı geldi bence. Haki öğrenmek yerine kendini kairoseki ile kaplasa acayip sağlam olacak. Hadi onu da yapamasa bile en azından silahlarına yapması lazım. Hazır Wano'dayken bu fırsat kaçmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık