Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadio ciddi ciddi korktuğu için yaralandı. Luffy'nin öğrendiği haki dış yüzeye zarar vermiyordu. Ağaca vurduğunda bile ağacın yüzeyi sapasağlam kalmıştı. Burada ise kınlar kılıcı batırdı Kaido'ya. Kiku'nun katanası elin ayasından girdi arkasından çıktı.
Bu durum Koca Ana'nın durumuna benziyor. Daha önce bahseden üyeler de olmuştu; Ana, Karamel Ana'nın resim çerçevesi kırılınca krize girip yaralanmıştı. Buradan bakarsak bence Kaido ve Koca Ana vücut sertliklerinden dolayı değil Luffy'nin yeni öğrendiği hakiyi vücutlarında topladıkları için zarar görmüyorlar. Bu zırh ya kişinin endişe-korku duymasıyla aşılıyor ya da Luffy'nin öğrendiği hakiyle.

Katman katman şöyle ki:
Beden-Koka-Yeni öğrenilen Haki
Dış katmandaki haki görünmez bir tabaka olup kişinin dikkatini kaybetmesi veya aynı tip haki saldırısı sebebiyle aşılabiliyor.
Koka ve beden ise Koka ile aşılıyor.

Bu Perospero Marco'ya da ihanet eder.
Peros kimse ile ittifak yapmayı kabul etmediğini söyledi zaten. BM'nin de Kaido'yu arkadan bıçaklamak için rol yaptığını düşünüyor. Ama bu halde bile BM tayfası ile geçici ittifak olursa hayal kırıklığı olur bence. BM'nin bırak Lufffy'e destek vermesini. Sen Kaido ile işini bitir kazananla ben dövüşeğim demesi bile Luffy'e yarar.

Dİmi ferit Zoro'nun kullandığı haki türünü kullandı kınlar :D Alış böyle şeylere ileri seviye haki çarpışmasını böyle çiziyor işte ODA beyefendi. Roger ve WB'nin çarpışması misal en en überiydi kılıçlar birbirine değmedi bile. Sai'nin o hakiyi kullanmasında sıkıntı yok ne var yani Sai kullanıyor olamaz mı? Sizin savunduğunuz haki türünü de Raisin reis kullanıyordu kılıcı ile aslında ikisi de aynı şey ama birbirimizi yiyeceğiz diye böyle oluyor. :D
Bizim savunduğumuz haki derken neden bahsediyorsun ?

Sen Kata'ya özel bir kullanım dedin ben de o kullanım sık sık gösteriliyor dedim göster dedin gösterdim başka arkadaşlar da gösterdiler, o kareleri kabul edersin yada etmezsin sana kalmış bir şey artık. Kata'ya özel bir kullanım değil bana göre.

Bizim savunduğumuz haki derken neden bahsediyorsun ?

Sen Kata'ya özel bir kullanım dedin ben de o kullanım sık sık gösteriliyor dedim göster dedin gösterdim başka arkadaşlar da gösterdiler, o kareleri kabul edersin yada etmezsin sana kalmış bir şey artık. Kata'ya özel bir kullanım değil bana göre.
Tamam zaten ben sadece Kata'nın o muazzam k.haki'sinin yanına birde b.hakisinin de üst düzey olduğunu adamın full + full olduğunu söyledim tek şanssızlığı Luffy'e rastlamış olmasıydı çoğu kişi Kata'nın k.haki'nin üst derece olup b.hakisinin tırt olduğunu dile getiriyordu (Luffy'i bayıltamadığından) ama b.hakisi de üst düzey bence yani Kata'da taşırabiliyor hakisini demeye getirdim Feritciğim :D

Kaido bir sonraki bölüme korkmaz herhalde, merakla bekliyorum dövüşlerini. Oda bu dövüşü çiz bari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık