Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biri çıkar kılıç kullanıcısı der. Shankse diyorlar mesela.
Shanks kılıç ustasıdır ve Mihawk'a dünyanın en iyi kılıç ustası deniliyorsa eğer Mihawk'ın kılıç yetenekleri Shanks'tan daha iyidir. Ama bu onun Shanks'tan güçlü olduğunu göstermez. Bana göre Shanks'ın kılıç kullanıp kullanmaması gücünün %10'unu bile etkilemez. Aynı şekilde BM'de öyle. Kılıç kullanıyor fakat kullanmasa da olur onun dışında bir çok yeteneği falan var. Ama Mihawk öyle değil mesela. Kılıç ustalığı dışındaki diğer özellikleri bu karakterlerden güçlü olduğunu sanmıyorum.

Shanks kılıç ustasıdır ve Mihawk'a dünyanın en iyi kılıç ustası deniliyorsa eğer Mihawk'ın kılıç yetenekleri Shanks'tan daha iyidir. Ama bu onun Shanks'tan güçlü olduğunu göstermez. Bana göre Shanks'ın kılıç kullanıp kullanmaması gücünün %10'unu bile etkilemez. Aynı şekilde BM'de öyle. Kılıç kullanıyor fakat kullanmasa da olur onun dışında bir çok yeteneği falan var. Ama Mihawk öyle değil mesela. Kılıç ustalığı dışındaki diğer özellikleri bu karakterlerden güçlü olduğunu sanmıyorum.
Mihawk en GÜÇLÜ kılıç ustası. Shankten güçlü.

Marco denizde perosperoyu gördü tam tekmeyi basıp denizin dibine sokacakken Perospero anlaşalım desin hadi Marco buna nasıl inandı ? Tmm olur diyecek hali yok Açıkla bunu ODA

King kılıç ustasıysa Zoro'nun hakkı :(
Bir de burda kınlardan herhangi birinin komutan etmeyeceğini düşünenler vardı adamlar Kaido'ya girdi :oleyo:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık