Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Yonkoular ne boş beleş tipler ya.. Bugüne kadar üç tane gördük her atağı yiyorlar.

Kizaru’yu düşünelim 9 Kın yaklaşabilir miydi yanına? En fazla 9 metre yakına yaklaşabilirlerdi. Ben çok sıkıldım Yonkouların Allah komplekslerinden.

Dünya’nın en sıkıcı dövüşü. Kinemon vs King bile daha çekici olurdu.
Shanksin balık macerasını da sayarsan gösterilen 5 yonko da her atağı yiyor :d

Niye 3 dedin ki. Bonneyden tekme yeyip kan kusan yonkoyu saymadin ellam

Ben anlamıyorum bazı arkadaşları. Oden büyüktür Yonkou diyenleri. Bu insanlar analarının karnından yonkou olarak doğmadı. Doğuştan Yonkou gücünde değil bunlar. Luffy üç yıl önceki Luffy mi? Ama dur eli kılıç tutan adam lazım Zoro Mihawk ile karşılaşırken ne kadar güçlüydü? Zaman aktıkça güçleniyorlar yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim. 20 yıl önce Kaido yonkou güçünde olsaydı Garp ve Roger yaşamazdı malum 4vs2 olayında. Tamam Oden güçlü hatta çok güçlü bir karakter kuvvetle muhtemel 20 yıl önce Amiral seviyesinde bir adamdı şu an yaşasaydı Yonkou gücünde de olması kuvvetle ihtimal ama bu kadar hyplanmayalım sevdiğimiz karakterlere.
Bölüme gelirsek kınlara hakkı verilmiş uzun zamandan sonra gelen en iyi bölüm olma ihtimali var.

Ben şuan Stampede filmine benzetiyorum.
Kaido'ya ilk girişim yapıldı. Başarısız kalındı. Sahneden düştükten sonra devam etseler bile başarısız olacakları belli. Bullet dövüşünde de öyle olmuştu.
Sonrasında asıl indirecekler Kaido'yu alacak. Bullet'ta ki rüya takımı bakalım burada nasıl şekillenecek.

Law'da Stampede filminde ilk plan ve arayış içindeydi. Şuan Wano'da da öyle görünüyor. Bana gidişat şuan Stampede'yi anımsatıyor. Bakalım nasıl olacak.

Ben anlamıyorum bazı arkadaşları. Oden büyüktür Yonkou diyenleri. Bu insanlar analarının karnından yonkou olarak doğmadı. Doğuştan Yonkou gücünde değil bunlar. Luffy üç yıl önceki Luffy mi? Ama dur eli kılıç tutan adam lazım Zoro Mihawk ile karşılaşırken ne kadar güçlüydü? Zaman aktıkça güçleniyorlar yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim. 20 yıl önce Kaido yonkou güçünde olsaydı Garp ve Roger yaşamazdı malum 4vs2 olayında. Tamam Oden güçlü hatta çok güçlü bir karakter kuvvetle muhtemel 20 yıl önce Amiral seviyesinde bir adamdı şu an yaşasaydı Yonkou gücünde de olması kuvvetle ihtimal ama bu kadar hyplanmayalım sevdiğimiz karakterlere.
Bölüme gelirsek kınlara hakkı verilmiş uzun zamandan sonra gelen en iyi bölüm olma ihtimali var.
Kim demiş ki; "Oden>Yonkou," diye? Görmediğim için soruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık