Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda büyük güçlere hele bir de o maceradaki esas düşmana karşı ne zaman böyle havalı çizse birilerini sonrasında hep fazlasıyla cezalandırıyor.
Bunların da çaresizliğinin habercisi olacak gibi geliyor bu son sahne. Sonrasında yıkımcılar vs işin içine girince bunlar tüm güçleriyle onları durdurur işte. O yüzden çok etkilenemiyorum ben böyle sahnelerden. Aynısı Bege ve adamları BigMoma saldırırken olmuştu. Şimdiki duygu daha yoğun gerçi ama sonuç pek değişmez gibi geliyor. Ama olur ya bu adamların saldırıları hakikaten Kaidoyu zora sokar veya sonradan Luffy’ye avantaj sağlar ise bu yaşanan olayla hem 9 kın düşündüğümüzden güçlü çıkmış olur hem de hikayedeki akışta benim açımdan beklenmedik bir durum ortaya çıkar.

Bir ara forumda Oden Kk olacaktı da ayağı kaydıya kadar gelmişti olay.O dönemler.
Valla ben Oden öldüğünde amiral seviyesiydi diyordum hep. Şu anda da aynı düşünüyorum. Yaşasaydı da Shanks gibi biri olma ihtimali vardı gibi görünüyor. Tabii bunun için Wano dışında takılmaya devam etmesi lazımdı.
Bu aralar xp kasıyormuşsunuz. İşte bunlar hep Luffy'ye yetişmek için. ?
Yine Who's Who falan Luffy'yi görüyor. Zoro fanlarının da ağzına bal çalıyor ancak. Bu Oda beni sinirlendiriyor ya. :D

Muhtemelen Linlin uğraşamam sizle deyip Nami'yi alıp gidecek. Luffy, Yamato, Kidd, Zoro aksiyona dalacak. Bir ihtimal sapık aşçı Nami veya Momo'yu kurtarmaya çalışacak. Law muhtemelen daha 5-10 bölüm ortalıkta dolaşıp sinsi planları olanları deşifre edecek. Drake ve Hawkins ne zamandır ortalıkta yok onların aksiyona nasıl ve hangi taraftan katılacağını da merak ediyorum.

Valla ben Oden öldüğünde amiral seviyesiydi diyordum hep. Şu anda da aynı düşünüyorum. Yaşasaydı da Shanks gibi biri olma ihtimali vardı gibi görünüyor. Tabii bunun için Wano dışında takılmaya devam etmesi lazımdı.

Yine Who's Who falan Luffy'yi görüyor. Zoro fanlarının da ağzına bal çalıyor ancak. Bu Oda beni sinirlendiriyor ya. :D
Amiral=yonkou oldugundan yonkou seviyesi de demiş oluyorsun doğal olarak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık