Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baya kötü ya reis... Jozu'nun performansından dolayı senelerce YC3 kavramı diye bir şey yoktu. Ace'den dolayı da YC2'ler naynay olmuştu. Gerçi Mf'den sonra sırf YC1'ler ciddi konuydu. Jozu ve Ace yüzünden WCI'a kadar ciddiye alınmayan mevkilerdi bunlar.
Ace YC2 değil Jozu ve Vistadan daha güçsüz :ehe: . Ödülleri de zaten daha yüksektir. Babalık tümen komutanlarını güç sıralamasına göre değil torpile göre yapmış anlaşılan . Ace'i de Roger'ın oğlu onun hatırına 2.tümen komutanı yapayım demiş. Bir de Izo 16.Tümen komutanı diye geçiyor ?

Smoothie>queen>jozu
Queen düşük bütçeli Jozu bence.Belli olmaz ama bu sıralama yakındır üçüde güç olarak diye düşünüyorum.En iyi saldırı gücü aralarında Smoothie'de çıkar.En iyi savunma Jozu'dadır.En iyi fiziksel güç ise Queen'de gibi duruyor.Queen'in vebasının Smoothie'ye karşı bir olayı yok bu arada onu da söyliyeyim.Jozu'ya karşı da işe yaramaz gibi elmas sağolsun.Smoothie'nin meyvesini adam akıllı göremedik.En tehlikeli meyveye bile sahip olabilir üçü arasında.

Vista değil mi yc2 ?
Jozu'nun performansı daha iyiydi ve zaten kılıç ustalarının büyük ctsi kendisi :D

Queen düşük bütçeli Jozu bence.Belli olmaz ama bu sıralama yakındır üçüde güç olarak diye düşünüyorum.En iyi saldırı gücü aralarında Smoothie'de çıkar.En iyi savunma Jozu'dadır.En iyi fiziksel güç ise Queen'de gibi duruyor.Queen'in vebasının Smoothie'ye karşı bir olayı yok bu arada onu da söyliyeyim.Jozu'ya karşı da işe yaramaz gibi elmas sağolsun.Smoothie'nin meyvesini adam akıllı göremedik.En tehlikeli meyveye bile sahip olabilir üçü arasında.

Jozu'nun performansı daha iyiydi ve zaten kılıç ustalarının büyük ctsi kendisi :D
Ben hala 1.3 milyar ödülün boşa verilmediğini düşünüyorum. Ama dediğin gibi üç aşağı beş yukarı denktirler.

Jozu'yu YC2 olarak sayıyorum. YC2'ler arasında değerlendirme yaparsak:

Lucky Roo>Jozu>Queen>Smoothie

Lucky Roo henüz bir şeyini göremedik ama beklentim yüksek, en hızlısı diyorlar onun için. Aslında Shanks'ın ilk 3 komutanını diğer komutan üçlüsünden daha güçlü bekliyorum

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık