Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kapak hikayelerinin suyu çıktı. Adam öldü, dirildi , evlatları tarafından terk edildi. Bakalım daha ne dramlar yaşayacak gereksiz.

Kin ve Denji kınların tartışmasız patronları.
Kanjuroyu son nefesini verirken göreyseydik fena olmazdı. Kin kanjuyu ilk gördüğünde yine mi diyerek klon sanıyor. Gerçeği anlayınca;
( işte gidiyorum arkama bakmadan şikayet etmeden gidiyorum...ayak izim kalmadan gidiyorum )

Kiku ağlayınca iki hafta boyunca, bu kadın neden ağlıyor dedik naha işte cevap.
Kanjuro ve Orochi ölmüştür. Ölmez ölemez diyenler... Oda kasap dükkanı açmış.
Zaten Shınobu esas hedefimiz Kaido diyor.
Samurylarıda efendilerini hemencecik sattı. Orochi misyonunu tamamladı.Dirilmesi Kaidoya handikap oluşturma dışında bi işe yaramaz.Yani Orochi benim için %99 ölü.

Lüfinin Kelepçeleri çıkaracağını ve Yamatonun tayfaya katılacağı söylemiştim.

Bu alanın hep savaşın başladığı nokta olmasını bekledim öylede oldu. Ancak bu kadar kalabalığın birebirler için tekrar dağılması gerek. Kaido ve Kınlar ya sahneden düşecekler, aşağıda baya kapışacaklar yada Kaido ejder moduna geçer, yada kınların yere serili bedenlerini görebiliriz.

Oda zahmet edip sanki silah zoruyla Zoro Kid Lawa ait bi vesikalık paylaşmış.
Kid halinden memnun (eskiden kasapmış)... Zoro bezmiş (gözleri ufukta... bildiğin amelelik yapıyor... eminim Odaya küfrediyor) Law düşünceli ( Bugün burcumda nasıl bir plan var hııım..!)

Momo hayatının kararını ve hareketini yaptı. Kaidonun bunu yapacağını bekliyordum ama kınların topluca kurbanlık danaya dalacaklarını beklemiyordum. Onlarda hayatların hareketini yaptılar. Ancak ejderha derisine zarar veremezler.
Yıkımcılar, baskına aşırı tepki vermişler. Çok şaşırdılar mı desem, korktular mı desem bilemedim. Kaidoda bile hafif bir Yusuf yusuf durumu oluşmuş. Gözlem hakisi sakin olunca dikkatini verince işe yarıyor. Dolasıyla ani baskınlarda işe yaramaz odaklanmak gerek.
Oda abartmıyor ise Kınlar sandığımızdan fazlası çıkar. Bu bölüm şaha kalktılar.
Aksi halde gelecek bölüm roller değişebilir. Şimdiden yonko ve saz arkadaşlarını çok gömmeye gerek yok.

Novalar+ Kınlar vs Kaido +Yıkımcılar olur.

Bm yine olaya fransız kalmış. Marcoyu ve gölgeyi bekliyor.

Son sayfa şahane olmuş. Dediğim gibi bu bölüm Kınların yükselişi yonko ve adamlarının tırt oluşu gözümüze sokuldu. Gelecek bölüm işler tersine döner.

20 yıl geçmiş Kaido Odenin verdiği yarayı unutmamış. Boru değil ilk ve tek yarasını almış.
Mangaka tek hareketle Odene hakkını teslim etmiş.
Kaido zamanında Odene neden hile ile vurduğu belli oldu. Oden ejderhayı kesince Kaido fena tırsmış... hileden fırsat vurmuş aradan çıkarmış.

Arkadaşlar şaka maka iyi müttefik sayısı var ama karşı tarafta iki yonkou var. Onların komutanlarını saymıyorum bile.

Arkadaşlar şaka maka iyi müttefik sayısı var ama karşı tarafta iki yonkou var. Onların komutanlarını saymıyorum bile.
Zaten ekstra gelen desteklerle Kaido nun tek inme ihtimali arttı fakat hala ortada Big Mom var.Kaç bölümdür dediğim gibi Big Mom öyle yada böyle ayrılacak ayrılmalı.Ayrılmayacaksa eğer devreye amiral destekli denizcilerin girmesi lazım.Şimdiki tabloda Big Mom ve Kaido ikilisinin inmesi imkansız.Çer çöpleri zaten saymıyoruz kendi aralarında takılacaklar.

Zaten ekstra gelen desteklerle Kaido nun tek inme ihtimali arttı fakat hala ortada Big Mom var.Kaç bölümdür dediğim gibi Big Mom öyle yada böyle ayrılacak ayrılmalı.Ayrılmayacaksa eğer devreye amiral destekli denizcilerin girmesi lazım.Şimdiki tabloda Big Mom ve Kaido ikilisinin inmesi imkansız.Çer çöpleri zaten saymıyoruz kendi aralarında takılacaklar.
Kaido kesin inecek ona inanıyorum ama Koca Ana'nın inmesi için özel bir sebep kalmadı. Hasır şapka tayfası ihtiyacı olanı ondan aldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık