Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam gücüne ulaşmadığı net zaten. Ama burda Yamato üzerinde sadece g3 ve normal teknikleri kullanmış olmasına rağmen gerçekten güçlüsün diyor sonra da ekliyor ama ciddileşmedin bile.
Ben daha Luffy'nin dövüşe ciddi başladığını görmedim. Hep ağırdan aldı, en güçsüz ya da normal güçteki teknikleriyle başlayıp dövüşün sonuna doğru vites arttırdı ve son kozlarını ortaya çıkardı. Burada snake-man ile girse zaten Page ile Ulti'nin küllerini bulamazlardı.

Rogerın idamı çok daha etkileyici. Adam ölüme gülerek gidiyor, ölmeden önce söyledigi sözler yeni bir çağ açıyor, tüm hazinem orda gidin alır diyor adam, bütün dünya bu sözler üzerine harekete geçiyor ama bizim Smoker korsan olmuyor, tam aksine denizci olup korsan tokatlıyor.

Odenin idamında ise bir düşmanın öldürülmesinden başka hiçbir halt yok. Oden Kaidonun düşmanı, Yamato Kaidonun kızı, Wano Yamatonun memleketi değil, Yamato Wanolu değil, Wanoyu önemsemesi için hiçbir neden yok. Bu yüzden Oden will saçmalık derecesinde zorlama bir kurgu. Yukarıda bazı arkadaşların ilettiği gibi Odenın kızı irade sahibi dense tamam denir ama maalesef. :)
Ama Smoker olmuyor başkaları oluyor.. Rayleigh diyor o gün bir çok korsan Roger'dan ilham aldı diye. İlla her dinleyenin olumlu yönde etkilenmesi gerekmiyor. Bu durum Smoker'ı olumsuz etkilemiş. Korsanlara karşı daha itinalı davranmaya sevk etmiş. Hatta aynı gülüşü sırf Luffy'de gördü diye ondan beri ardını bırakmıyor. Smoker, Luffy'nin potansiyelinden en emin olan kişilerden biridir herhalde.

Marco tam reis ya.
Marinefordu 30bölüm tutarak ne kadar hata yaptığını anlamıştır E. Oda.

Bu tür bir çok karakteri işleyemedi haliyle

Ben daha Luffy'nin dövüşe ciddi başladığını görmedim. Hep ağırdan aldı, en güçsüz ya da normal güçteki teknikleriyle başlayıp dövüşün sonuna doğru vites arttırdı ve son kozlarını ortaya çıkardı. Burada snake-man ile girse zaten Page ile Ulti'nin küllerini bulamazlardı.
Daha yeni öğrendiği tekniği bile kullanmadı. Belki Yamato'ya yaptığı son vuruşta kullanmış olabilir.

Daha yeni öğrendiği tekniği bile kullanmadı. Belki Yamato'ya yaptığı son vuruşta kullanmış olabilir.
Tavandaki yarık zaten ryu tekniğini gösteriyor. Bu nasıl oluştu dersen ben Yamato yaptı derdim. Çünkü Luffy tavanın tersine doğru yani Yamato'ya doğru hamle yapıyor.

Tavandaki yarık zaten ryu tekniğini gösteriyor. Bu nasıl oluştu dersen ben Yamato yaptı derdim. Çünkü Luffy tavanın tersine doğru yani Yamato'ya doğru hamle yapıyor.
Aslında Ryu tekniği değil hocam. Ryu, hakinin Wano'daki ismi. Daha o tekniğin isimini duymadık. Aydın ile dün sohbet ettik. O bu gelişmiş hakiyi iki türe ayırmış. Bir janjanlı vol1 ve diğeri janjanlı vol2 diye.:D Janjanlı vol1 , Hyou emicenin kullandığı diyor. Janjanlı vol 2, Luffy'nin öğrendiği diyor.:D

Ben Yamato'nun, janjanlı vol1 kullandığını düşünüyorum. Farkettiniz mi bilmem ama Luffy'nin atakları tıpkı Sentamaru'da olduğu gibi sekiyor, Yamato karşısında.

Aslında Ryu tekniği değil hocam. Ryu, hakinin Wano'daki ismi. Daha o tekniğin isimini duymadık. Aydın ile dün sohbet ettik. O bu gelişmiş hakiyi iki türe ayırmış. Bir janjanlı vol1 ve diğeri janjanlı vol2 diye.:D Janjanlı vol1 , Hyou emicenin kullandığı diyor. Janjanlı vol 2, Luffy'nin öğrendiği diyor.:D

Ben Yamato'nun, janjanlı vol1 kullandığını düşünüyorum. Farkettiniz mi bilmem ama Luffy'nin atakları tıpkı Sentamaru'da olduğu gibi sekiyor, Yamato karşısında.
Olabilir. Belki janjanlı vol2 Kaido'nun kullandığı sekizli gök gürlemesi ile aynı güç türüdür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık