Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam bu bölüm sadece bir teknik kullandı o da g3. Onda da Page One'ın teke gitmiş olma ihtimali var çünkü görünürde yok. Sadece rakibinin kafa saldırısına kafa ile karşılı vererek bile Ulti'ye kendini hissettirdi. Sonrasında Page One ve Ulti hazır ola geçiyor zoan moduna girerek. O arada Luffy g2'siz hızıyla bunların farkedemeyeceği hızda hareket ediyor. Ulti'ye sağlamından geçirme şansı varken boynuzundan tutup yere fırlatıyor yine o ara havadayken aynı hızlı Page One farketmeden altına geçiyor ve ona da gear 3 çakıyor. Tam bu sırada Ulti kıskacına alıyor bundan o sıra kurtulamadığı için g4 lafı geçiyor. Bu sırada bazı tutarsız şeyler oluyor. Luffy'nin geleceği gördüğünü görüyoruz ama nedense Ulti'nin kıskıacına yakalanacağını görüp yine hızıyla onu atlatmıyor. Birazcık Yamato'nun girişi için hazırlanmış bir durum. Şu an reyizi Oda tutuyor salsa tek ata ata gidecek.:D Ama bu da işine gelmiyor. Herkese kendi savaşını çizmesi için onların Luffy tarafından saf dışı edilmemeleri lazım.:D
Açıkçası ben orada Luffy'nin geleceği gördüğünü düşünmüyorum. Ulti'i saldırının etkisini hissetmeye başlıyor. Bir nevi ağır çekimde vücudunun yamuklaştığı belli. Sahneyi gözümde canlandırabiliyorum. Ultinin vücudu saldırının etkisiyle yamulmaya başlarken Luffy'de bir yandan ne oluyoruz diyor. Çok anlık bir tepki yani. Sadece Oda önce Luffy'nin tepkisini yansıttığı için geleceği görüyor gibi duruyor. Halbuki bu tür sahneler her eserde olur. Yoksa bir çok mantıksızlık çıkıyor geleceği görme ile ilgili. Şimdilik Luffy'nin Kata gibi yeterince tecrübe sahibi olmadığından tamamen geleceği görmek için odaklanmadığı sürece bunu yapamayacağını düşünüyorum.

Çok mantıklı olur. Odenin günlüğünü okuyup ona hayranlık beslenmiş olabilir Yamato.

O değilde Ulti kafa ile yere gömmüş Luffyi. Luffyi niye eziyor bu E. Oda sürekli.

Ulti kim lan Bi vuruşluk canı vardı onu da Yamato aldı. Luffy de tek atıp geçebilmesi lazım. Ama işte boş boş aksiyon kasıyor
Luffy teklerdi bunu.

Biz gerçekten iflah olmayız. Yeri gelince Luffy neden hemen G4'e geçmedi diyoruz. Luffy zorda kaldığı bir durumdan kısa sürede kurtulmak için G4'e geçmeye çalışınca ise neden geçiyor diyoruz. Luffy yara ala ala mı yürüsün Kaido'ya.

Bölüm kısa gelmesi dışında gayet güzeldi. Luffy'i gömenleri anlamak gerçekten güç. 2 tane F6 gücünü sezip ikisi birden dönüşüp savaş moduna geçiyorlar. Bu bölüm Luffy gömen arkadaşlar Luffy'nin yaptığı her şeyi Zoro yapsaydı ve bu tepkileri alsaydı aynı yorumu yapacaklar mıydı acaba? Zoro'u örnek vermemin sebebi genelde yersiz gömme işini yapan arkadaşların Zoro fanı olması sebebiyle.

Mangaka daha ne kadar açık bir şekilde Luffy biraz ciddileşse iki F6'yı aynı anda paspas eder diyebilir bilemiyorum. Luffy'nin G4'e geçmeye bile ihtiyacı yok alsında. Ulti'nin kıskacının sağlamlığına vurgu yapmış Oda. Yoksa vakti olsa Luffy elini uzatıp ağzına götürür ve haki ile kolunu şişirir. Bir şekilde kurtulur ama mücadele de devam eder. G4'e geçerse dövüş çok uzun sürmeyecektir. Ulti+P1 Luffy'e çok hafif kalıyor. Aynı şekilde sunulan bir başkası olsaydı onun için de aynı şeyi söylerdim.
Kusura bakma ama Zoro iyi yıl sonra bulduğu yeni bir tekniği uçanlara karşı yapmak zorundayım deseydi rakibini çoktan belli etmiştiniz xD Güç hesabı yaparken bile daha olmayan g5'i hesaba katanlar görüyorum :oleyo2: Zoro iki yılın ardından gelecek kavga edecek de Ashura'dan sonra atıyorum hashura diye bir tekniği olacak en son çare olarak bunlarla kapışırken kullanmak zorundayım diyecek, ortalığın içinden geçmiştiniz içinden :hhh:

Kusura bakma ama Zoro iyi yıl sonra bulduğu yeni bir tekniği uçanlara karşı yapmak zorundayım deseydi rakibini çoktan belli etmiştiniz xD Güç hesabı yaparken bile daha olmayan g5'i hesaba katanlar görüyorum :oleyo2: Zoro iki yılın ardından gelecek kavga edecek de Ashura'dan sonra atıyorum hashura diye bir tekniği olacak en son çare olarak bunlarla kapışırken kullanmak zorundayım diyecek, ortalığın içinden geçmiştiniz içinden :hhh:
Beni başkasıyla karıştırıyorsun.

8 dağ, 7 deniz, 6 ada, 5 adacık, 3 kasaba diye tirad atıp taş kesen adamı bırak da istediğimiz yere koyalım dimiaskdfikajsidfkjasd

belik yeri değil başka bir yerede taşına bilir ama bana göre Luffy nin korsan kral olmasında en büyük etken gücü ve dayanaklılığından daha fazla bana göre kararlılığı ile birlikte insanları bir şekide kendi etrafında toplaması ve onların desteğini alması, bunların da en kritik anlarda gelip Luffy bir şekilde kurtarması veya avantajlı konuma getirmesi diye düşünüyorum

Forumun büyük çoğunluğu alabastayı, water7yi falan okumamış sanırsam.
Tüm tayfanın şov yaptığı dönemde Luffy arc başında ve ortasında madara olmuştu o arclarda. Gökyüzü adasında Zoro ohmu alırken Luffy yılanın içinden çıkmaya çalışıyordu veya elinde çan vardı. Bu adam seri boyunca hep bu durumlara geldi ve arc sonu birşekilde büyük iş başardı. Yani akıl var mantık var Luffy ciddileştiği zaman f6yı çok rahat alıp geçer fakat ne gerek var işte. Ultinin gücünüde görmüş olduk böylece. Kız 500mlik güce sahiptir minimum diyebiliyorum mesela şuan.

Bunun dışında Luffy Shanksle buluşsa, Zoro Mihawkla vs atsa geçiş bölümü diyecekler var. Yamato ilk defa görülmüş, 2 f6 aradan çıkmış, Prospero birşeyler peşinde. Daha ne olsun arkadaş.

Keyif alın işte arcın güzel bölümleri gitgide yaklaşıyor. Wcl, reveire ve wano 3lüsü gayet hoş ilerliyor. Sadece ağır ilerleyen bir seriyi haftalık takip zoe bir olay. Berserk gibi muazzam bir senaryo bile senede 2 defa çıkınca etkisini kaybediyor. Birde toplu okuyun şunları.

Silinmiş Üye

Luffy hep böyleydi yalnız.G2 çıkınca sürekli onu kullanmaya başladı şimdi G4.Ne var ki bunda ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık