Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arcın bence daha 100ü aşkın bölümü olacak. Erken konuşmamak lazım :)
Oda söz konusuysa çok da bir sürpriz beklememek lazım. Tayfa, serinin en sağlam p-up'larını alacak ama dövüşler yine tırt olacak %87.7.

Biri birine vurduğunda vurulan yerde kaldığında, 8 9 karakter sıradan bir şekilde harcandığında bana göre Marineford u aşar zaten.
Marineford da herkes podyumda boy gösteriyordu. Birbirlerinden yanak alıp bırakıyorlardı.

Dokuz kın 5 kişi kalırsa ( 7 samuray hesabı bazıları düşecek) ve Kaido tarafında bir dolu kişi düşerse ben tatmin olurum.
Queen ve Gothic God birileriyle teke tek savaşır okurum eyvallah ama Jack in tamamen köşeye sıkışıp 3 4 kişiyle sonuna kadar savaşıp öldüğünü görmek beni acayip zevke getirir. Mamut haliyle falan 4 kınla dövüşüyor hepsi ölüyor mesela. Uffff çift sayfa beş ölü. Kinemon geliyor kılıçlarını topluyor diz çöküyor sessizce sonra kalkıp savaaşa dönüyor falan.
Zaten Jack hastasıyım kum torbası reis için inanılmaz hoş bir veda olur. Kınlarda hoşuma gidiyor onlarada üzülürüm. Biraz değerlendirmesi lazım Oda nın artık bu tarz şeyleri. 50 den fazla adam var orda isimli biraz harca üz bizi ayku. Epiklik nerde, kahramanlık nerde, ağıtlar nerde ?

Arc sonu Luffy et yiyecek diye bölüm okuyoruz
Ne kadar da doğru. Böyle yorumları gördükçe bu serinin çol çocuğun elinde murdar olduğunu kabul etmek zorunda olmanın üzüntüsünü yaşıyorum.

#Odaköyünedön

Yoksa laugh tale nin yolu kucaklardan mı geçiyor :oleyo2:
Uvvvvvvv! Çok sert :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık