Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesele anlaşılmıştır. Şimdi 9 kızıl kın efsanesi gerçekleşecek ya ???

1 kın ihanet etti!
Kaldı 8nkın!
1 kın daha lazım ki! 9 kın olsunlar gene?
Bilin bakalım 9. Kın kim?
Evet evet elinde kılıç olan şahış yani yamato yani kaidonun oglu!
Başından beri kaido tarafından bir ihanetin gelecegide belliydi. Al sana cuk oturdu 10 numara teori.

Ama insanın akılana şu geliyor?
Neden odene yardım etmedi!
Cevap geliyooooooor. ODANİN SİVAMASİ.

Hemen bir oden flash back...
1. Perde (Babam beni hiç sevmedi)

Yamato: Ben dışlandım ama sen benim başımı okşadın (Odenin elinde yemek vardirda eli kirlenmiştirde veledin başiyla siler velet yanlış anlar)
Oden: Defol git velet
Yamato: Oden kının olayım bana karakter kazandırdın
Oden: Olmaz yamato daha çocuksun
Yamato: Oden ben kaidodan nefret ediyorum onda bacak yok ama sende ahando ronaldo
Oden: Bak şimdi gözüme girdin. Ama fazla etrafta dolanma baban kıskanır bizi. Ne zaman ki babani indirdim o zaman uşagumsun da...

2.perde(Babamın yemek zevki)

Yamato: Oden seni kurtaracam
Oden: Olmaz sen saklı kalmalısın Wanoyu sen kurtaracaksın ve dış dünyaya açacaksın. Benim degil ama oglumun uşagı olacaksın.

3. Perde(Odenin mezarı-intikam download)

Yamato: intikamını alacam oden. 9 kın gelene kadar bekle. Babam ihanet neymiş görecek.(bu karaktersizlikte birinden ne dost olsun ne post. Zaten ne dost olur ne post işi bitince defolup tek takılır. Hikayeden bagımsız...)

4. Perde(Ben yamato wanoya kral olacagıma odene uşak olmayı seçtim. Babam sıçsın agzıma...)

Görünen o ki yamato oden fanı ve luffye babasının nasıl yenilebileceği hakkında bişeyler söyleyecek

Ölmemiş aslında.Yıllar sonra ortaya çıkıp ben senin oğlunum diye Kaido'yu yemiş. :D
Sodadan beklerim açıkçası, bonney tahminen bayağı yaşlı bir karakter wanoda olur o sıra odeni yağdan çıkarıp bir güzel yaşını küçültür, Toki'de zamanda yolculuk ettirir. Al sana Oden'in dönüşü. Kaido'nun sarhoş olduğu bir gece ben senin gayri meşru oğlunum benim anamı ortada bıraktın deyip himayesine girmiştir. Al sana 0-12 yaş Soda senaryosu.

Üye silindi 1004

Dressrosa çok ayrıydı yahu. Hani şimdi demeyeyim diyorum da Luffy Gatz'ın sevgi dolu kollarını taa içinde hissetmiş diyorlar. :byee:
Gatz gibi kimse olamaz diyorsunuz yani @Millennium Wizard la beraber... Adam altı üstü tüm şehri gezdirdi kollarının arasında. Bakın çocuk beğenmiyor bi Zoro'ya bi Yamato'ya artık... Gatz'ı arıyor yer yadırgamış.

Film linki bu cuneyt arkin filmi
Battal Gazi'nin karısınını soysuz Bizans askerleri kovaliyor. O da bebeği nehre saliyo. Daha sonra Battal Gazi'nin karısı gidip Hilaryon'un çocuğunu kaciriyor. Hilaryonun karisi nehirde Battal Gazi'nin çocuğunu bulup Hilaryon'a senin cocugun bu diye kitliyor bu bebeği. Yani Momo Kaido'nun, Yamato Oden'in çocuğu oluyor bu senaryoda . Yıllar sonra gerçeği öğrenince toplu halde Hilaryona dalıyorlar. :)
Sübhanallah Wano bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık